ترکیب احتمالی استقلال تاجیکستان مقابل پرسپولیس

11 بازیکن فیکس تیم تاجیکستانی را بشناسید

0 25

استقلال تاجیکستان به احتمال بسیار زیاد با آرایش 2-5-3 مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

به گزارش سرخ‌نیوز، استقلال تاجیکستان با آرایش 2-5-3 در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شگفتی‌ساز شد و به مرحله یک هشتم نهایی رسید. استقلال با 10 بازیکن در نیمه خودی دفاعی چند لایه تشکیل می‌دهد و روی ضدحملات و حرکات سریع از کناره‌ها برنامه دارد.

در ترکیب این تیم حسنوف 19 ساله درون دروازه قرار خواهد گرفت. پس از مصدومیت یتیموف، که در دور گروهی دروازه‌بان اصلی این تیم بود، حسنوف که وی نیز ملی‌پوش است در ترکیب اصلی قرار گرفته و در بازی با پرسپولیس نیز انتخاب اول کادر فنی استقلال خواهد بود.

در خط دفاعی سه نفره این تیم، آلکسی لارین در مرکز به میدان خواهد رفت و در غیاب آندری میشچنکوی محروم، وحدت هانونوف در سمت راست بازی خواهد کرد. در سمت چپ خط دفاعی سه نفره این تیم نیز زوئیر جواربائف گزینه اصلی خواهد بود.

منوچهر صفروف 20 ساله که سابقه دبل مقابل الهلال را دارد در پست وینگ بک راست و آختام نظروف باتجربه در پست وینگ بک چپ برای این تیم بازی خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:  منصوریان : آنالیز خوبی از گل گهر داشته ایم / سعی می کنیم به مرحله بعد صعود کنیم

در مرکز زمین، امیربک جورابوئف انتخاب اصلی خواهد بود و اسلام زئیروف و علیشر جلیلوف در جناحین وی به در پست هافبک‌های میانی بازی خواهند کرد.

در خط حمله دو نفره استقلال تاجیکستان نیز، منوچهر جلیلوف به همراه رستم سوئیروف دو گزینه اصلی خواهند بود که در این میان، جلیلوف به خط میانی نزدیک‌تر بازی خواهد کرد. این بازیکن باتجربه نیز سابقه دبل مقابل الهلال را در کارنامه دارد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.