فلش بک/ برد دراماتیک و خلق معجزه پرسپولیس در آزادی

گدشت سه سال از خلق معجزه

0 46

از خلق یکی از ماندگارترین شب های تاریخ باشگاه پرسپولیس ۳ سال گذشت.

به گزارش سرخ نیوز؛ ۳ سال پیش در چنین روزی، ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۷ پرسپولیس در چارچوب بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ در ورزشگاه آزادی با نتیجه ۳ بر یک الدحیل قطر را از پیش رو برداشت.

برد مقابل الدحیل در تهران، یکی از دراماتیک ترین بردهای تاریخ پرسپولیس را رقم زد. بعد از شکست در بازی رفت و دریافت گل در نیمه اول، تقریبا می شد کار پرسپولیس را تمام شده دانست اما یک معجزه ۴۵ دقیقه ای، خط بطلانی به تمام حوادث فوتبالی زد. شاگردان برانکو مردانه جنگیدند و موفق شدند در اوج ناامیدی و یاس یک صعود تاریخی را جشن بگیرند. پرسپولیس با گل های سیدجلال حسینی، مبروک(گل به خودی) و شاهکار گادوین منشا به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی(۶۷ – شایان مصلح)، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، علی علیپور، امید عالیشاه، گادوین منشا (۹۵- احسان علوان زاده)، بشار رسن(۸۷ – آدام همتی) وارد زمین شدند.

بیشتر بخوانید:  چرا قلعه نویی به ستاره پرسپولیسی بازی نداد؟

گل سیدجلال حسینی و بعد از آن جوانه زدن امید برای تیمی که هشتاد هزار نفر را در آزادی پشت و حامی خود می دید حکم معجزه داشت.
سپس گل بخودی الدحیل و نمایش خیره کننده گادوین منشا روی ضربه بلند علیرضا بیرانوند باعث شد تا یکی از دراماتیک ترین بردهای تاریخ باشگاه پرسپولیس رقم بخورد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.