استارت با موشک سرخ برای شکستن طلسم المپیک

چشم یک ایران به یکی از اسطوره‌ پرسپولیس است

0 27

تیم ملی المپیک خود را برای بازی‌های آسیایی زیر ۲۳ آماده می‌کند اما هدف نهایی مهدوی‌کیا و شاگردانش پایان طلسم ۵۰ ساله حضور ایران در المپیک است.

به گزارش سرخ‌نیوز، بعد از دو سال تعطیلی تمرینات تیم ملی امید کشورمان با حضور ۲۲ بازیکن از سر گرفته شد. مهدی مهدوی‌کیا سرمربی تیم ملی به همراه جان لامرز دستیار هلندی‌اش نظارت دقیقی بر عملکرد بازیکنان تیم ملی دارند تا اوایل مهر قرار است وضعیت ۴۴ بازیکن دیگر را هم‌ مورد ارزیابی قرار دهند تا در نهایت لیست نهایی را برای فدراسیون فوتبال ارسال کنند.

تیم ملی المپیک خود را برای بازی‌های آسیایی زیر ۲۳ آماده می‌کند اما هدف نهایی مهدوی‌کیا و شاگردانش پایان طلسم ۵۰ ساله حضور ایران در المپیک است. فوتبالی که هر وقت گره‌ای درآن وارد می‌شود چه درون زمین و چه خارج از آن چشم امید فوتبال‌دوستان به حماسه از جانب اسطوره‌های سرخ بوده و هست و خواهد بود. حالا هم تمام ایران به توانایی‌های موشک ایمان دارند و اگر فدراسیون فوتبال حمایت و امکانات خوبی از مرد محجوب فوتبال ما داشته باشد تردید نکنید رسیدن به المپیک در دسترس خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی هلند 3 جبل الطارق 0

لازم به یادآوری است؛ مهدوی کیا به عنوان یکی از اسطوره های پرسپولیس‌ سابقه مرد سال فوتبال آسیا و یکی از ۱۱ بازیکن برتر تاریخ هامبورگ و همچنین گلزنی در جام جهانی را در کارنامه‌دارد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.