عربشاهی: همراه اول پول پرسپولیس را بدهد دیگر نیازی به قرض گرفتن نیست

0 18

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی شرکت‌هایی مثل همراه اول به پرسپولیس بدهکار هستند نباید مجید صدری در این باشگاه فعالیت کند.

به گزارش سرخ نيوز، سید ضیاء عربشاهی درباره مشکلات مالی پرسپولیس، انتخاب نشدن کارگزار و مباحثی که درباره احتمال قرض گرفتن مجدد مدیران این باشگاه برای پیشبرد امور مطرح شده است، اظهار داشت: بخشی از مشکلات پرسپولیس به دلیل دریافت نکردن مطالباتش از شرکت‌هایی مثل همراه اول است. نمی دانم در این باشگاه چه می‌گذرد. اما نباید صدری که مدیرعامل سابق مخابرات و از مدیران همراه اول بوده است وقتی این سازمان و شرکت‌ها به پرسپولیس بدهکار هستند، در این باشگاه باشد.

وی ادامه داد: طلب باشگاه پرسپولیس از شرکت‌های ارتباطاتی کم نیست. خواهش می‌کنم درباره این مسائل شفا‌ف‌سازی کنند تا دست‌‌کم بدانیم این طلب‌ها پرداخت شده یا نشده است؟ طبق اطلاعاتی که از مدیران قبلی باشگاه به من رسیده است، همراه اول پس از چهار سال هنوز بدهی‌اش را به پرسپولیس نداده است. از حمید سجادی، وزیر ورزش می‌خواهم درمورد این مسائل شفا‌ف‌سازی شود.

پیشکسوت تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: جعفر سمیعی از مدیران خوب باشگاه پرسپولیس در این مدت و فردی مقید است. اما تاسف می‌خورم چرا باید وضعیت باشگاه به این شکل باشد. شنیده‌ام مدیران پرسپولیس می‌خواهند باز هم برای پول گرفتن مقابل دیگران دست دراز کنند. اما اگر پول باشگاه را بدهند، دیگر نیازی به قرض کردن نیست. امثال این شرکت‌ها به عنوان اسپانسر با پرسپولیس قرارداد بستند. اما به تعهدات خود عمل نکردند درحالیکه باید طلب‌های باشگاه وصول شود.

بیشتر بخوانید:  آخرین وضعیت سلامتی ستاره ملی‌پوش پیکان بعد از تصادف سنگین

عربشاهی‌ عنوان کرد:  اگر ما پیشکسوتان 100 میلیون تومان بدهکار باشیم، به دلیل سرشناس و مردمی‌ بودن‌مان این مبلغ 100 میلیارد می‌شود. اما آقایان قرارداد بستند و تعهدات شان را انجام ندادند. برند پرسپولیس و استقلال به حدی بالا است و تا این اندازه‌ای هوادار دارند که راحت بتوانند درآمدزایی کنند. ولی متاسفانه در فوتبال ما با مدیری که خوب کار می‌کند هم به شکلی رفتار می‌شود که استعفاء کند و برود.

وی با اشاره به انتخاب نشدن کارگزار باشگاه پرسپولیس توضیح داد: شرکت‌هایی مثل همراه اول، ایرانسل و آتیه داده‌پرداز در این مدت کارگزار یا اسپانسر پرسپولیس بوده‌اند. اما باید اکنون قراردادی بسته شود که هر زمان باشگاه نیاز به پول داشت بتوانند طبق آن قرارداد از کارگزار پول بگیرند. نباید قرارداد ترکمنچای بسته شود و پرسپولیس و استقلال به طرف مقابل کولی بدهند بلکه باید این قرارداد به سود دو باشگاهی مردمی باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.