غیبت بشار رسن، ضرغام اسماعیل و طارق همام در تیم ملی عراق

مقدماتی جام جهانی؛

0 48

تیم ملی فوتبال عراق سه بازیکن شاخص خودش را در هفته‌های سوم و چهارم مسابقات مقدماتی جام جهانی در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش سرخ نیوز؛ در فهرست اعلام شده از سوی دیک ادووکات سرمربی هلندی تیم ملی عراق نام بشار رسن، ضرغام اسماعیل و طارق همام دیده نمی‌شود.

بر این اساس بشار رسن به دلیل مصدومیتی که در بازی مقابل تیم ملی ایران برای وی پیش آمد هنوز به مرحله بهبودی کامل نرسیده و هرچند دقایق کوتاهی تیم القطر را در لیگ این کشور همراهی کرد همچنان شرایط لازم برای بازگشت به تیم ملی عراق و حضور در دو بازی هفته‌های سوم و چهارم مقابل لبنان و امارات را پیدا نکرده است.

ضرغام اسماعیل مدافع چپ پای باشگاه نیروی هوایی عراق هم به دلیل مصدومیت شانس حضور در این اردو را از دست داده و در این دو مسابقه غایب خواهد بود.

همچنین طارق همام هافبک سابق باشگاه استقلال که به تازگی راهی لیگ کشور لیبی شده به دلایل فنی و با نظر ادووکات جایی در فهرست تیم ملی این کشور قرار نگرفته و در دو مسابقه پیش روی حضور نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:  گولسیانی: هوادار تیم خوبی بود اما پرسپولیس بزرگ‌‌تر است + ویدیو

بر این اساس فهرست اسامی بازیکنان تیم ملی عراق به منظور دیدار با لبنان و امارات به این شرح است؛

دروازه بان: فهد طالب، احمد باسل و محمد صالح

خط دفاعی: احمد ابراهیم، علی فایز‌، سعد ناطق‌، میثم جبار‌، کرار عامر، علی عدنان‌، علا مهاوی، ریبین سولاگا و مصطفى محمد معن

خط میانی‌: صفا هادی‌، امجد عطوان ریال شیرکو کریم‌، امیر العماری‌، سجاد جاسم‌، ابراهیم بایش‌، محمد علی عبود و شریف عبدالکاظم

خط حمله: علا عبد الزهرا، مهند علی  و ایمن حسین.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.