کلانی: بازیکنان پرسپولیس برای موفقیت هم قسم شده‌اند

شک نکنید پرسپولیس الهلال را شکست می‌دهد

0 7

پیشکسوت پرسپولیس درمورد بازی حساس سرخپوشان مقابل الهلال گفت: بازیکنان پرسپولیس روحیه بالایی دارند و با همبستگی که بین کادرفنی و بازیکنان وجود دارد، شک نکنید پرسپولیس الهلال را شکست می‌دهد.

حسین کلانی در گفت‌وگو با خبرنگار سرخ‌نیوز؛ با اشاره به بازی پرسپولیس_الهلال در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: شک نکنید که پرسپولیس، الهلال را شکست خواهد داد؛ بازیکنان پرسپولیس روحیه بالایی دارند و کادرفنی هم در این مدت تمام تلاش خود را برای آماده‌سازی تیم انجام داده است. با روحیه‌ای که از بازیکنان تیم سراغ دارم و با همبستگی بالایی که بین کادرفنی و بازیکنان به وجود آمده، با قاطعیت می‌گویم که پرسپولیس مقابل الهلال پیروز خواهد شد.
وی افزود: پرسپولیس می‌تواند که امسال قهرمان آسیا شود، به شرط آنکه رسانه‌ها و برخی از هواداران دنبال ایجاد حواشی برای تیم نباشند، شایعه پراکنی نکنند و به تیم روحیه و انگیزه بدهند. پیشکسوتان، هواداران پرسپولیس و رسانه‌ها باید تلاش کنند تا روحیه و همبستگی بازیکنان را افزایش داده و نگذارند که تیم اسیر حواشی شود.
پیشکسوت پرسپولیس درمورد شرایط بد مالی این تیم خاطرنشان کرد: خوشبختانه طی چند روز گذشته بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شد. بازیکنان پرسپولیس آگاهی زیادی دارند و شرایط تیم را درک کرده و هم قسم شده‌اند تا با وجود همه مشکلات موفقیت را به دست آورند. پرسپولیس همیشه مشکلات مالی داشته و این قصه مشکل جدیدی نیست، با این حال شرایط در چند روز گذشته بهتر شده و به امید خدا مشکلات حل خواهد شد.
کلانی با اشاره به 2 بازی آینده تیم ملی ایران مقابل امارات و کره جنوبی گفت: من همیشه به استفاده از مربی خارجی نقد داشتم و چندان موافق استفاده از مربی خارجی نبودم اما اسکوچیچ در این مدت نتایج رضایت‌بخش به دست آورده و عملکرد متفاوتی نسبت به سایر مربیان خارجی فعال در ایران مانند کیروش داشته است. در واقع اسکوچیچ مانند برانکو نتایج درخشانی کسب کرده و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد و بازیکنان ما در 2 بازی آینده نیز با همبستگی و اراده بالای خود، پیروز خواهند شد.

بیشتر بخوانید:  دو صفرِ مهم مقابل نام پرسپولیس + عکس
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.