اسدی: آرزوی همه سرخ‌ها قهرمانی پرسپولیس در آسیاست

کادرفنی فعلی پرسپولیس بهترین مربیان ایرانی هستند

0 17

کاپیتان سال‌های گذشته پرسپولیس گفت: آرزوی همه پرسپولیسی‌ها قهرمانی در آسیا است و امیدوارم امسال بتوانیم با یحیی جام را به دست آوریم.

ابراهیم اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار سرخ‌نیوز؛ با تاکید براینکه پرسپولیس توانایی شکست الهلال را دارد اظهارداشت: پرسپولیس بازی سختی پیش‌رو دارد؛ الهلال تیم سرسختی است که مهره‌های خوبی خصوصاً در پست‌های بازیساز و خط حمله در اختیار دارد؛ با این وجود بازیکنان پرسپولیس توانایی زیادی دارند و می‌توانند الهلال را شکست دهند. بازیکنان ما اگر بتوانند هافبک بازیساز الهلال را از جریان بازی خارج کنند، می‌توانند به راحتی پیروز شوند.
وی ادامه داد: پرسپولیس در چند سال گذشته عملکرد خارق‌العاده‌ای داشته و با کسب 5 قهرمانی پیاپی در لیگ برتر و 2 نائب قهرمانی آسیا، توقعات از این تیم کاملاً طبیعی است. از طرف دیگر گل‌محمدی، مطهری و باقری بهترین مربیان حال حاضر ایران هستند و می‌توانند تیم را از نظر روحی_روانی در اوج نگه داشته و آرامش را به تیم تزریق کنند. بازیکنان پرسپولیس تمرینات خوبی پشت سر می‌گذارند و انگیزه بالایی برای قهرمانی دارند و می‌توانند الهلال را شکست دهند.
کاپیتان سال‌های گذشته پرسپولیس با بیان اینکه یحیی قابلت قهرمان کردن پرسپولیس در آسیا را دارد، خاطرنشان کرد: یحیی مربی باهوشی است و می‌تواند تیم را قهرمان کند. آرزوی همه پرسپولیسی‌ها قهرمانی در آسیا است و امیدوارم امسال بتوانیم با یحیی جام را به دست آوریم. امیدوارم مشکلات مالی پرسپولیس هرچه زودتر پایان یافته و بستر مناسب برای قهرمانی تیم فراهم گردد.
وی با اشاره به برنامه پرسپولیس در لیگ بیست‌ویکم، گفت: واقعیت این است که مسابقات لیگ برای پرسپولیس عادی شده و تیم می‌تواند با وجود تمام مشکلات در لیگ موفق ظاهر شود. به نظرم اولویت اول برای پرسپولیس رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا است و باید برای موفقیت در آن برنامه‌ریزی کند. البته باید اذعان داشت که پرسپولیس فوتبالی فراتر از سطح لیگ ایران ارائه می‌دهد و می‌تواند در فصل پیش‌رو باز هم قهرمان شود.
اسدی درخصوص بازی تیم ملی مقابل امارات در پنج‌شنبه آینده، تصریح کرد: تیم ملی استحقاق صعور از گروه خودش را دارد؛ ایران بازیکنانی دارد که قابلیت فنی بالایی دارند و اسکوچیچ می‌تواند تغییرات تاکتیکی و تکنیکی دلخواهش را اعمال کند. به نظرم ایران مقابل امارات و کره‌جنوبی نتیجه لازم را کسب خواهد کرد و به عنوان سرگروه راهی دور بعد می‌شود.

بیشتر بخوانید:  مخالفت ستاره‌ های یونایتد با بازگشت گرینوود!
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.