مهاجم سابق بارسلونا در راه رایو وایکانو؛ زوج «کهکشانی» برای فالکائو؟

0 24

الکسیس سانچز از شرایطش در اینتر راضی نیست و به جدایی فکر می کند.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فوتبالی، سانچز در تیم اینزاگی به اندازه کافی بازی نمی کند و اینتر در نظر دارد که راه خروج را به رویش در ژانویه باز کند. دستمزد بالای این بازیکن هم مشکل ساز است و به سختی تیمی حاضر به پرداخت این دستمزد می شود مگر این که نراتزوری ها بخشی از آن را تقبل کنند.

حالا گاتزتا دلوا اسپورت گزارش داده است که سه باشگاه لالیگایی یعنی رایو وایکانو، والنسیا و بتیس به صورت جدی شرایط خرید الکسیس را دنبال می کنند. از این جمع جذاب ترین گزینه رایو وایکانو است. در حقیقت رایو که به تازگی به لالیگا برگشته با خرید رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی سابق منچستریونایتد و پورتو خبر ساز شده است و حالا الکسیس سانچز می تواند زوجی طلایی و کهکشانی را در کنار وی در خط حمله تیم مادریدی تشکیل بدهد.

الکسیس سانچز در دوران کونته یار دوازدهم اینتر بود. در حقیقت الکسیس در دوران کونته نیز فیکس نبود اما همیشه تعویضی اصلی تیم بود و می توانست به عنوان یار تعویضی به جای لوکاکو و لوتارو وارد زمین شود و قفل بازی را بگشاید. در حال حاضر اما اینزاگی اعتقادی به مهاجم شیلیایی ندارد و درها را به روی وی باز گذاشته است. اینتر نیز مشکلی با رفتنش ندارد چرا که از پرداخت بخشی ا دستمزد نجومی وی معاف خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  سازمان لیگ درخواست ملوان را رد کرد
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.