پیوس: قدرت رهبری سیدجلال شرایط را به سود پرسپولیس تغییر می‌دهد الهلال را ببریم، قهرمان خوهیم شد

0 8

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به نقش رهبری سیدجلال حسینی در موفقیت‌های سرخپوشان گفت: قدرت رهبری سیدجلال در روند پرسپولیس بسیار موثر است و می‌تواند با حرف‌هایش در زمین شرایط را به نفع تیم تغییر دهد.

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با خبرنگار سرخ‌نیوز؛ درباره بازی تیم ملی ایران مقابل امارات اظهار داشت: تیم ملی مقابل امارات بازی خوبی به نمایش گذاشت و بازیکنان ما فعل خواستن را صرف کردند. امارات در سطح آسیا جزو تیم‌های درجه چندم به شمار می‌آید و چند پله از تیم ما پایین‌تر است، در حالی ایران جزو قدرت‌های نخست آسیاست.

وی ادامه داد: امارات در سال‌های گذشته همیشه دنبال حاشیه بود و همین مساله باعث می‌شد که ما مقابل این تیم مشکل داشته باشیم اما در بازی پنج‌شنبه شب، امارات فوتبال بازی کرد و به همین خاطر ایران به راحتی کنترل بازی را در دست گرفت و این تیم ر شکست داد. بازیکنان ما مقابل امارات به خوبی کنترل زمین را در دست گرفته و پرس خوبی انجام دادند؛ به نظرم بازیکنان ما شب خوبی داشته و بازی خوبی به نمایش گذاشتند. تیم ما فراتر از سطح آسیاست و مهره‌های خوبی خصوصاً روی نیمکت در اختیار داریم. از طرفی اتحاد و همبستگی خوبی در تیم ایجاد شده و بازیکنان برای صعود به دور نهایی جام‌جهانی همدل شده‌اند. به نظرم ما می‌توانیم 2 بازی مانده به اتمام این دور از رقابت‌ها صعود خودمان به دور نهایی را قطعی کنیم.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی آرژانتین 7 کوراسائو 0

مهاجم سابق پرسپولیس با اشاره به بازی حساس تیم ملی مقابل کره‌جنوبی خاطرنشان کرد: بازی ما با کره حساسیت بالایی دارد و باید بسیارهوشمندانه بازی کنیم؛ ایران در ضدحملات تیم بسیار زهرداری است و باید مقابل کره اجازه دهیم تا تیم حریف وارد زمین ما شده و در ضدحملات به آنها ضربه بزنیم. کره تیم بسیار خوبی است و مهره‌های باکیفیت زیادی دارد، ما نباید مقابل کره خیلی باز بازی کنیم و باید از تک موقعیت‌هایمان نهایت بهره را ببریم.
وی افزود: بازی ما با کره جنگ سرگروهی است و هر 2 تیم برای برد به میدان می‌آیند و هجومی بازی خواهند کرد. نباید کره را دست کم بگیریم، امتیاز میزبانی و حضور تماشاگران برای ما اهمیت زیادی دارد و به اعتقاد من می‌توانیم کره را شکست دهیم.

پیوس درخصوص پرسپولیس و شرایط بازی سرخپوشان مقابل الهلال، تصریح کرد: به نظرم پرسپولیس شانس زیادی مقابل الهلال دارد؛ پرسپولیس یک تیم منسجم و کامل است که مهره‌های خوبی به خدمت گرفته و کادرفنی باهوش دارد. تنها مشکل پرسپولیس دور بودن از شرایط مسابقه است؛ به هر حال بازی تدارکاتی با شرایط بازی رسمی تفاوت بسیاری دارد و این مورد می‌تواند ما را دچار مشکل کند.

بیشتر بخوانید:  عبدی در بزنگاه لیگ دوباره به داد یحیی رسید

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس در شرایط خوبی به سر می‌برند و کادرفنی هم تجربه و دانش بالایی دارد، از طرف دیگر قدرت رهبری سیدجلال در روند پرسپولیس بسیار موثر است و می‌تواند با حرف‌هایش در زمین شرایط را به نفع تیم تغییر دهد. البته نباید فراموش کرد که الهلال هم تیم باکیفیتی است که مهره‌های خوبی دارد و از امتیاز میزبانی و حضورتماشاگرانش بهره می‌برد. با این وجود پرسپولیس تیم روزهای سخت است و می‌تواند این تیم را شکست دهد.

پیشکسوت سابق سرخ‌پوشان متذکر شد: پرسپولیس فقط یک جام آسیایی کم دارد؛ ما اگر الهلال را شکست دهیم،مسیر راحت‌تری برای رسیدن به فینال و قهرمانی در پیش داریم. بازی پرسپولیس_الهلال حکم فینال را درد و اگر پیروز شویم، شک نکنید که قهرمان آسیا خواهیم شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.