امیری، موفق در ماموریت یک نیمه‌ای

0 71

مامور مهار ستاره تاتنهام در ترکیب تیم ملی کره جنوبی به خوبی ماموریت خود را در نیمه نخست انجام داد اما تغییر پست سون همه معادلات را برهم زد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه از ترکیب تیم ملی فوتبال ایران این‌طور بر می‌آمد که وحید امیری بار دیگر مسئولیت بازی در پست غیرتخصصی‌اش را برعهده دارد و باید در دفاع چپ تیم ملی مامور مهار بهترین بازیکن کره جنوبی باشد؛ سون هیونگ مین. ستاره‌ای که در سمت راست خط حمله کره‌ای‌ها نقش محوری داشت و پی‌ریزی حملات تیمش را انجام می‌داد و حتی برای خود نیز در زمین ایران موقعیت دست و پا می‌کرد.

سون در نیمه نخست تلاش زیادی کرد تا بتواند با عبور از وحید امیری دروازه ایران را تهدید کند اما امیری وظیفه محوله‌اش را به خوبی انجام داد و توانست مانع از تهدید دروازه ایران توسط ستاره تاتنهام شود؛ اما تغییر استراتژی کره‌ای‌ها باعث شد تا ایده دفاعی اسکوچیچ برهم بریزد و سون سرانجام ماموریت خود را انجام دهد.

چرا که در آغاز نیمه دوم، بنتو سون هیونگ مین را به سمت چپ خط حمله کره فرستاد و او در همان دقایق نخست توانست از غفلت خط دفاعی تیم ملی استفاده کند و در غیاب امیری که مامور مهار او در نیمه نخست بود، توپ را به گوشه دروازه ایران بفرستد و اولین گل دوران ملی خود به تیم ملی ایران را بزند.

بیشتر بخوانید:  حسن ظهیری از حضورش در جشن قهرمانی پرسپولیس رفع ابهام کرد
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.