شماره 7 استقلال به رضاوند رسید/ این نحوستِ دامن گیر!

سرنوشت عجیب شماره هفت ها

0 39

طی سال های اخیر شماره ۷ های استقلال، سرنوشت عجیب داشته اند.

به گزارش سرخ نیوز؛ پیراهن شماره ۷ به سوژه اصلی این سال های استقلال تبدیل شده است. اتفاقاتی که در سال های اخیر برای بازیکنانی که این شماره را انتخاب کرده اند افتاده در نوع خود قابل تامل است.

محمد نوازی و فرهاد مجیدی برجسته ترین نفراتی هستند که در تاریخ باشگاه استقلال پیراهن شماره ۷ را برتن داشته اند؛ خردادماه ۱۳۹۵ بختیار رحمانی پس از آبی پوش شدن این شماره را انتخاب کرد اما حضور او در جمع شاگردان منصوریان یک نیم فصل بیشتر دوام نداشت تا بازیکنی که در اوج دوران فوتبالی اش به استقلال پیوست به مرور کاملا کمرنگ شود.

در لیگ هفدهم، حسن بیت سعید این شماره را بر تن داشت اما این بازیکن هم بعد از نیم فصل حضور در جمع آبی ها و با روی کار آمدن وینفرد شفر از استقلال جدا شد.

داستان مامه تیام کمی متفاوت است؛ او در نقل و انتقالات زمستانی لیگ هفدهم به استقلال پیوست وگرچه با پیراهن این تیم عملکرد خوبی داشت اما بعد از اتمام فصل از آبی پوشان جدا و راهی عجمان امارات شد.

بیشتر بخوانید:  فیفادی فرصت بزرگ برای خرید جدید سرخپوشان

نیومایر آلمانی در مدت نیم فصل حضور در استقلال در مجموع ۳۱۱ دقیقه برای این تیم، بازی کرد! او چهارمین بازیکنی بود که بعد از پوشیدن شماره ۷ تنها نیم فصل در جمع آبی پوشان پایتخت دوام آورد.

دیاباته گرچه به زمان کوتاه حضور شماره هفت ها در استقلال پایان داد و دو فصل در این تیم ماند اما به مرور افت کرد و تفاوت سطح آمادگی او وقتی به جمع آبی ها ملحق شد تا زمانی که این تیم را ترک کرد بسیار زیاد بود‌.

انتخاب آرش رضاوند برای لیگ بیست و یکم، شماره ۷ است. باید دید این بازیکن که سومین فصل حضور در استقلال را تجربه می کند می تواند از نحوستِ این شماره در امان باشد یا خیر.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.