جشن صدتایی شدن پیولی در تمرین میلان

در حضور پائولو مالدینی

0 11

استفانو پیولی امروز در تمرین میلان رسیدن به رکورد 100 بازی مربیگری این تیم را جشن گرفت.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه؛ پیروزی شنبه شب میلان مقابل بولونیا با نتیجه 4-2 یک نقطه عطف در دوران مربیگری استفانو پیوندی به حساب می‌آمد چراکه او برای صدمین بار روی نیمکت میلان نشست که این بازی مهم برای سرمربی ایتالیایی با طعم شیرین پیروزی و کسب سه امتیاز به پایان رسید.

 

استفانو پیولی در این 100 بازی 58 پیروزی، 23 تساوی و 19 شکست را با روسونری تجربه کرده است که در نوع خود برای این تیم که سال‌ها با حضور در اواسط جدول دست و پنجه نرم می کرد، آمار قابل قبولی محسوب می‌شود؛ به خصوص اینکه میلان فصل گذشته موفق شد به مقام دوم سری‌آ دست پیدا کند و بعد از سال‌ها به لیگ قهرمانان اروپا باز گردد.

 

اما در تمرین امروز میلان مدیر این تیم یعنی پائولو مالدینی نیز حضور داشت و با دادن هدیه‌ای به استفانو پیولی از رسیدن این مربی به رکورد 100 بازی حضور روی نیمکت روسونری قدردانی کرد. از طرفی این اتفاق با واکنش جالب سرمربی میلان همراه شد و استفانو پیولی در واکنش به رسیدن به رکورد 100 حضور روی نیمکت روسونری گفت: “این ممکن است برای هر کسی یک تهدید به نظر برسد اما من انتظار دارم حداقل 100 بازی دیگر به این آمار اضافه شود.”

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی میلان 2 ساسولو 5

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.