افشاگری/فهرستی از خدمات سلطانی فر و فدراسیون به استقلال

سلطانی‌فر به AFC رفت وتعهد داد!

0 278

با توجه به صحبت های اخیر فتح االله زاده، انتشار فهرستی از خدمات وزیر سابق ورزش و جوانان به استقلال خالی از لطف نیست.

به گزارش سرخ نیوز؛ فتح‌الله‌زاده امروز در کنایه به پرسپولیسی ها گفت: جای بابا مسعود خیلی خالیست!/ استقلال و سپاهان تیم بخت اصلی قهرمانی هستند!

 

قابل توجه فتح اله زاده ها؛

 

افشاگری/فهرستی از خدمات سلطانی فر و فدراسیون به استقلال؛ سلطانی‌فر به AFC رفت وتعهد داد!

 

_سفر سلطانی فر بماند.کدام تیم چهار متمول در هیات مدیره و باشگاه داشت و کدام تیم نداشت؟

 

کدام وزرا های وب را به استقلال لینک کردند؟ سلطانی فر و آذری جهرمی دو وزیر پرسپولیسی؟

 

کدام تیم کرونا را بهانه کرد و به جم نرفت اما به رغم اثبات تخلف شان 3 بر صفر بازنده نشد و پارس جنوبی را با سلب این برد لیگ یکی کرد؟

 

کدام تیم با بهره مندی از دستور از بالا و اطاعت سازمان لیگ ( پس از مخالفت جدی ) توانست دربی رفت فصل قبل را به تعویق بیندازد تا ۵ مصدوم فیکس و کلیدی اش به بازی برسند.

 

_استقلال طبق مستندات در دو سه فصل گذشته چقدر از اشتباهات داوری بهره مند شد و پرسپولیس چقدر متضرر؟چطور در ادامه این سریال در سه بازی نخست لیگ امسال از ۳ اشتباه داوری منتفع شده و پرسپولیس از دو اشتباه عجبب متضرر؟

بیشتر بخوانید:  افشاگری صادق درودگر از حواشی مربوط به اخراج علی کریمی از استیل آذین و شرط بندی در این تیم

 

اگر پرسپولیس هم فصل قبل ۶خرید با فسخ یکطرفه داشت حکم‌دو نفرشان(رشید مظاهری و بابک مرادی)پس از ۵ماه مخفیانه صادر و در پی افشاگری ما روز دربی تایید و فاش می شد که حکم شان هفته قبل ازدربی محفیانه صادر شده و حکم شکایت نساجی از سرمربی و دستیارانش(فکری) یکماه پس از اتمام لیگ ۱۲ماهه صادر و حکم هافبکش(مهدی پور)نیز اخر فصل صادر می شد؟

 

_ایا می توان از یاد برد کتک کاری ۵ بازیکن استقلال در فرودگاه را براحتی نادیده گرفتند در حالی که بازیکن پرسپولیس(خانزاده) بخاطر واکنش لفظی به توهین ها ۹ماه محروم شد؟

 

ایا می توان فراموش کرد که چگونه فرهادمجیدی در یک استوری به جوادنکونام و داور بازی با فولاد تندترین اتهامات را زد (ویلای شمال،ویزای اسپانیا) و در دو کنفرانس خبری فصل گذشته هم اشتباهات داوری را هدفمند و یرنامه ریزی شده دانست اما به رغم‌ این اتهام زنی های اشکار و تند و سنگین ۵ جلسه که هیج بلکه یک جلسه هم از سوی فدراسیون عزیزی خادم محروم نشد در حالی که لیونل مسی بزرگ بخاطر اتهام زنی دو ماه از بازی ملی محروم شد.

بیشتر بخوانید:  نتیجه بازی استقلال مقابل ذوب آهن / عیدی بوشهری ها به آبی ها

 

_ مشت نمونه خروار است و این لیست قطورتر از این حرفها.تاریخ خواهد نوشت که دو مقام ارشد فدراسیون گفتند #استقلال نمی تواند خارجی بگیرد اما رونالدینیویی وار حرف خود را دریبل زدند تا تیمی که سوگلی فدراسیون شده تا می تواند خارجی بگیرد…

 

_تاریخ قضاوت می کند بسیاری از پرسپولیسی ها هم این تبعبض و اتفاقات را می ببینند،جدایی  ۹ ملی پوش  در یکسال و کارگزار و مدیرعامل نداشتن را می بینند اما سکوت اختیار کرده اتد و پس از اولین باخت ان هم پس از ۲۸۰ روز فرصت را از دست نمی دهند!

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.