دستیاران ژاوی در بارسلونا مشخص شدند

0 72

سرمربی جدید تیم فوتبال بارسلونا با کادر ویژه خود به دنبال احیای کاتالان‌هاست.

به گزارش سرخ نیوز، ژاوی هرناندس که روز دوشنبه به طور رسمی از سوی باشگاه بارسلونا و در حضور 9 هزار و 400 نفر در ورزشگاه نوکمپ به هواداران و رسانه‌ها معرفی شد، از روز سه‌شنبه کارش را در این تیم با کادر فنی مخصوص به خود آغاز کرد و حالا چالش اصلی‌شان احیای کاتالان‌ها و بازگرداندن آنها به روزهای اوج خواهد بود.

کادرفنی ژاوی هرناندس 41 ساله عبارتند از: تونی لوبو (آنالیزور)، اسکار هرناندس (دستیار سرمربی – برادر ژاوی)، داوید پراتس (آنالیزور)، دلا فونته (مربی دوازه‌بان‌ها)، ایوان تورس (مربی بدنساز)، سرخیو آلگره (دستیار سرمربی) و سرخیو گارسیا (آنالیزور).
اکثر اعضای کادر فنی کنونی بارسلونا با این مربی 41 ساله در باشگاه السد همکاری داشته‌اند و حالا باید در آزمونی سخت و مأموریتی غیرممکن، خود را نشان دهند. گفته می‌شود ژاوی همچنین از مدیران باشگاه بارسلونا خواسته تا استخدام مجدد دکتر ریکارد پرونا را در اولویت‌های خود قرار دهند، کسی که پیش از این در بارسلونا فعالیت داشته و در حال حاضر در تیم الشارجه امارات مشغول به کار است، اما بعید به نظر می‌رسد که به این زودی بتواند به کادر فنی ژاوی ملحق شود.

بیشتر بخوانید:  سرمربی جدید تیم گل گهر انتخاب شد

ژاوی: می‌دانم در یک مقطع بد، مسئولیتی سنگین را قبول کرده‌ام/ بارسلونا نه اجازه تساوی دارد و نه باخت
پیش از این «رادیو کاتالونیا» هم خبر داده بود؛ باشگاه بارسلونا اقدام به کنار گذاشتن آلبرت روکا مربی بدنساز و خوانخو برائو فیزیوتراپیست از کادر فنی این تیم کرده است. بارسلونا در حال حاضر 11 مصدوم دارد و همین موضوع سبب شده است تا ژاوی در بدو بازگشتش به این تیم به‌عنوان سرمربی تغییراتی در این دو پست حساس ایجاد کند.

بارسلونا که در حال حاضر با 17 امتیاز در رده نهم جدول رده‌بندی لالیگای اسپانیا ایستاده است و با سوسیه‌داد صدرنشین 11 امتیاز اختلاف دارد، پس از پنجره بازی‌های ملی فعلی، در تاریخ 29 آبان پذیرای اسپانیول خواهد بود. این اولین تجربه حضور ژاوی روی نیمکت آبی‌واناری‌ها به‌عنوان سرمربی خواهد بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.