شیری: از دست رفتن ستاره‌ها از عوامل تضعیف پرسپولیس است؛ مشکلات مدیریتی بر روند تیم تاثیر گذاشته

0 64

مدافع سابق سرخ‌ها با انتقاد از انفعال وزارت ورزش در قبال مشکلات مدیریتی پرسپولیس گفت: ما اهل بهانه‌جویی نیستیم اما مشکلات مدیریتی و مالی بر روند تیم تاثیر گذاشته است.

مجتبی شیری در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز؛ عملکرد پرسپولیس در چند هفته اخیر را نشات گرفته از جدایی ستاره‌ها در فصل نقل و انتقالات دانسته و اظهار داشت: هواداران همیشه از پرسپولیس توقع پیروزی دارند اما متاسفانه تیم به دلیل عدم جذب بازیکن و سایر مشکلاتی که دارد، نسبت به فصل گذشته در نتیجه‌گیری چندان موفق نبوده است. پرسپولیس مهره‌های بسیار موثری را از دست داده و همین مساله در عملکرد تیم تاثیر گذاشته است و باید به بازیکنان جدید فرصت دارد تا به مرور زمان با تیم هماهنگ شده و انتظاراتی که از آنها می‌رود را برآورده کنند.

وی ادامه داد: پرسپولیس مقابل مس نسبت به دو بازی قبلی خود بهتر بازی کرد اما میزبان بودن مس باعث شد تا شرایط به سود پرسپولیس رقم نخورد. پرسپولیس خوب بازی می‌کند اما نمی‌تواند از موقعیت‌هایش استفاده کند و فشارهای ایجاد شده بر بازیکنان باعث شده تا در زدن ضربات آخر دقت و تمرکز لازم را نداشته باشند اما مطمئناً تیم در بازی‌های آینده به دوران اوج خود باز خواهد گشت.

بیشتر بخوانید:  گلزنی مهدی طارمی در بازی پورتو و ویزلا

مدافع سابق پرسپولیس با اشاره به تغییر تاکتیک یحیی گل‌محمدی خاطرنشان کرد: قطعاً تغییر تاکتیک پرسپولیس در نتایج تیم موثر بوده و نباید فراموش کرد که هر تغییری نیاز به زمان دارد و باید به کادرفنی و بازیکنان زمان داد تا در تاکتیک جدید به هماهنگی لازم برسند و نتایج دلخواه را کسب کنند.

وی با انتقاد از انفعال وزارت ورزش در قبال مشکلات مدیریتی پرسپولیس گفت: ما مانند برخی‌ها به دنبال بهانه‌جویی نیستیم اما مشکلات مدیریتی و مالی قطعاً در روند تیم تاثیرگذار است. در سال‌های گذشته دیدیم که هر وقت در بخش مدیریت یا کادرفنی و شاکله تیم ثبات لازم وجود داشته باشد، تیم نتایج خوبی را کسب می‌کند و قطعاً بلاتکلیفی و بی‌ثباتی به وجود آمده نیز بر روند و عملکرد تیم موثر است.

شیری در پایان متذکر شد: باید شرایط به شکلی رقم بخورد که پرسپولیس به دوران اوجش بازگردد و با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی کادر فنی می‌تواند تیم را در نقاط مورد نظرش تقویت کند. امیدوارم پرسپولیس بتواند روند قهرمانی‌هایش را در لیگ و آسیا ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:  اتفاق خطرناک و کم نظیر در فوتبال عربستان + عکس
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.