پنجعلی: پرسپولیس راحت دربی را می‌برد، اظهارات آجرلو در حد کری‌های هواداری است

0 48

کاپیتان سابق سرخ‌ها با انتقاد از اتهامات آجرلو علیه پرسپولیس خاطرنشان کرد: اظهارات آجرلو، شبیه کری‌های هواداری است،پرسپولیس بیش از 3 ماه است که از نظر مدیریتی بلاتکلیف مانده و همین بلاتکلیفی، باشگاه را درگیر مشکلات عدیده مالی کرده است. حمایت از پرسپولیس این است؟

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز؛ آمادگی بازیکنان پرسپولیس برای حضور در دربی را مطلوب توصیف کرده و اظهار داشت: پرسپولیس در دو هفته گذشته دو پیروزی مهم را به دست آورد اما نکته مهم‌تر، بازی چشم‌نواز و زیبای تیم است. پرسپولیس در دوهفته گذشته بازی خوب و زیبایی را به نمایش گذاشت و بازیکنان تیم هماهنگی بالایی را به دست آورده‌اند. البته دربی همیشه شرایط خاص خودش را دارد و اگر بازیکنان تحت تاثیر حواشی قرار نگیرند، شاهد یک بازی خوب خواهیم بود.

وی افزود: تقابل پرسپولیس و استقلال، یکی از حساس‌ترین دربی‌های جهان است و نتیجه آن تا مدت‌ها بر روند دو تیم موثر خواهد بود و همین باعث حساسیت بالای این بازی می‌شود. حواشی اطراف این بازی و فشاری که به تیم‌ها وارد می‌شود، روی کیفیت بازی تاثیر خواهد گذاشت.

کاپیتان سابق سرخ‌ها با اشاره به نگرانی هواداران نسبت به تکرار اشتباهات داوری علیه پرسپولیس در دربی گفت: متاسفانه اشتباهات داوری به ما لطمه زده و پرسپولیس متضرر شده است. به نظرم باید ورزشگاه‌های ما به سیستم VAR  مجهز شوند،اشتباهات داوری جزیی از فوتبال است اما برخی از این اشتباهات بر سرنوشت یک تیم تاثیر می‌گذارد. اگر سیستم VAR  وارد شود، شائبه‌ها و حوشی بازی‌ها بسیار کم خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  پیروز قربانی از شهرداری آستارا جدا شد

وی با انتقاد از اتهامات آجرلو علیه پرسپولیس خاطرنشان کرد: اظهارات آجرلو باعث تاسف است، پرسپولیس بیش از 3 ماه است که از نظر مدیریتی بلاتکلیف مانده و همین بلاتکلیفی، باعث مشکلات عدیده مالی برای باشگاه شده است.در حالی که برنامه‌های استقلال روی روال پیش می‌رود، این است معنی حمایت از پرسپولیس؟ اظهارات آجرلو، شبیه کری‌های هواداری است و  این ادبیات در شان یک مدیر نیست و برای این حرف‌ها تاسف خوردم.

پنجعلی در پایان گفت: من به موفقیت پرسپولیس شک ندارم؛ تیم به روزهای اوجش بازگشته و خوب بازی می‌کند. پرسپولیس در هر بازی تیم برتر میدان است و موقعیت‌های متنوع گلزنی را خلق می‌کند. در دو بازی آخر ضریب اشتباهت بازیکنان کاهش پیدا کرده و سرعت انتقال توپ تیم بالاست. من از بازی‌های پرسپولیس لذت بردم و به نظرم راحت استقلال را شکست می‌دهیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.