رسن بعد از باخت تیم ملی عراق: از عدم آمادگی بدنی آسیب می بینیم

بازی را خوب شروع کردیم

0 43

هافبک سابق پرسپولیس معتقد است که لیگ عراق بازیکنانی در سطح رقابتی یکسان تولید نکرده است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از خبرورزشی؛ تیم ملی عراق در ادامه نتایج ناامید کننده خود، شب گذشته با 3 گل به قطر باخت و از دور رقابت های جام ملت های عربی کنار رفت. با این شکست، تعداد ناکامی های عراق در بازی های رسمی به 10 دیدار متوالی رسید و همچنان پیروزی برابر هنگ کنگ در مرحله قبلی مقدماتی جام جهانی در خرداد امسال، آخرین پیروزی این تیم در یک دیدار رسمی است.

 

پس از پایان دیدار دیشب برابر قطر، بشار رسن بازیکن تیم ملی عراق در نشست خبری پس از بازی گفت: شکست سنگینی را متحمل شدیم که انتظارش را نداشتیم، به خصوص اینکه ما بازی را خوب شروع کردیم و خیلی به زدن گل نزدیک شده بودیم.

 

وی بیان کرد: در نیمه اول بد نبودیم و موقعیت های زیادی ایجاد کردیم اما در نیمه دوم از نظر بدنی دچار مشکل شده و خسته شدیم که تیم قطر به دلیل تجربه بازیکنانش و آمادگی بالای آنها از این فرصت استفاده کرد.

بیشتر بخوانید:  دراگان اسکوچیچ به عراق می‌رود؟

 

وی گفت: همه می دانند که لیگ عراق بازیکنانی در سطح رقابتی یکسان تولید نکرد و ما همیشه به دلیل عدم آمادگی بدنی آسیب می بینیم و این بهانه نیست، اما این یک واقعیت واضح برای همه است.

 

وی افزود: تیم قطر موفق شد از فضاها استفاده کند و از کناره ها به سمت دروازه ما هجوم آورد و در کمتر از ده دقیقه سه گل به ثمر رساند. در پایان از هواداران خود عذرخواهی کرده و صعود تیم قطری را تبریک می گوییم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.