حالا نوبت بردهای متوالی است

پس از جدال با با مدعیان در ۸ هفته نخست

0 43

از میان ۷ تیم بالای جدول، پرسپولیس با پنج تیم بازی کرده و از این حیث تا رسیدن به میانه های فصل شاید شرایط مناسب تری نسبت به رقبا داشته باشد.

به گزارش سرخ نیوز؛ نگاهی به نیمه بالای جدول، بعد از ۸ هفته نخست لیگ برتر نشان می دهد که پرسپولیس با ۵ تیم از ۷ تیم بالای جدول (منهای پرسپولیس) بازی کرده و پیکان و سپاهان تنها تیم های نیمه نخست هستند که شاگردان گل محمدی هنوز با آنها رو به رو نشده اند.

آلومینوم اراک، مس رفسنجان، استقلال، فولاد و گل گهر سیرجان از جمله تیم هایی هستند که در نیمه بالای جدول حضور دارند و پرسپولیس در ۸ هفته اول لیگ با آنها دیدار کرده و ۶ امتیاز از این بازی ها کسب شده است.

نفت مسجد سلیمان، صنعت نفت آبادان و نساجی دیگر رقبای پرسپولیس در ۸ هفته نخست بوده اند که فعلا در نیمه پایین جدول حضور دارند و شاگردان گل محمدی موفق به کسب امتیازات کامل مقابل این ۳ تیم شدند.

با این حساب می توان گفت که پرسپولیس به جز سپاهان و پیکان تا رسیدن به ۱۵ بازی (نیمه فصل) می تواند بازی های آسان تری پیش رو داشته باشد و از این حیث شرایط بهتری نسبت به رقبا دارد. در این میان البته نباید فراموش کرد که بازی با تیم های نیمه پایین جدول نیز سختی های خاص خودش را دارد چرا که پخش زنده بازی باعث ایجاد انگیزه مضاعف در رقبا می شود.

بیشتر بخوانید:  واکنش پدر مسی به درخواست 600 میلیونی از الهلال
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.