نویدکیا: بازی فردا جذابیت‌های خاصی دارد/ ناراحتی هوادارانمان را درک می‌کنم

0 38

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: می‌دانیم نفت فوتبال خوبی بازی می‌کند ‌و ۲ تیم که سعی می‌کنند فوتبال خوبی بازی کنند، حتما جذابیت‌های خودش را دارد.

به گزارش سرخ نیوز، محرم نویدکیا سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با نفت آبادان اظهار داشت: خوزستان فرهنگ فوتبالی خاصی دارد و نفت مانند سال گذشته این فرهنگ را اجرا می‌کند، فوتبال شناوری را از عقب به جلو بازیمی‌کند و موقعیت‌سازی می‌کند؛ فوتبالیست‌های تکنیکی هستند که در خون بازیکنان خوزستانی مخصوصا آبادانی هست.

وی تصریح کرد: در زمانی که منصوریان کرونا داشت شرایط تیم خوب نبود اما از وقتی کنار تیم هستند وضعیت خوبی دارند و نتایج خوبی گرفته‌اند؛ بازی مهمی داریم که هر ۲ تیم احتیاج به ۳ امتیاز دارند و بازی جذابی خواهد شد.

نویدکیا خاطرنشان کرد: می‌دانیم نفت فوتبال خوبی بازی می‌کندو ۲ تیم که سعی می‌کنند فوتبال خوبی بازی کنند، حتما جذابیت‌های خودش را دارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد مصدومان تیمش گفت: خلعتبری مقداری مصدوم بود و با پزشکان کار می‌کند تا ببینیم به بازی فردا می‌رسد یا خیر، رضا میرزایی مصدوم است و سایر بازیکنان سالم هستند.

بیشتر بخوانید:  واکنش باشگاه تراکتور به ماجرای درگیری فیزیکی خمز و آلوز

وی در پایان بیان داشت: امیدوارم بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم، درک می‌کنم نتیجه هفته گذشته خوب نبود اما مطمئن باشند که همه تلاشمان را انجام می‌دهیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.