برزگر: پرسپولیس به خاطر اشتباهات داوری امتیازات زیادی را از دست داده

پیدا کردن جانشین برای ۹ بازیکن موثر، راحت نیست

0 77

چپ پای سابق سرخ‌ها گفت:در چند هفته اخیر داوران قضاوت خوبی نداشتند و پرسپولیس به خاطر اشتباهات داوری امتیازات زیادی را از دست داده است

محمد برزگر در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز، با تاکید بر اینکه پرسپولیس از اشتباهات داوری متضرر شده است، اظهار داشت: من اعتقاد دارم که تیم ما باید جوری بازی کند که اشتباهات داوری هم نتواند مانع موفقیت تیم شود اما در چند باری اخیر پرسپولیس داورها قضادت خوبی نداشته‌اند و تیم از اشتباهات داوری متضرر شده و امتیازات زیادی را از دست داده است.

وی افزود: داور بازی با هوادار قضاوت بسیار بدی داشت و روی نتیجه تاثیرگذار بود. البته نباید فراموش کرد که پرسپولیس شرایط سختی دارد و از طرف دیگر بعد از کسب ۵ قهرمانی پیاپی، حفظ انگیزه بازیکنان سخت است. اما با شناختی که از گل‌محمدی و کادرفتی دارم، مطمئنم پرسپولیس شرایط آرمانی خودش را پیدا می‌کند.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به جدایی ۹ بازیکن موثر سرخ‌پوشان در طول یک‌سال اخیر، خاطر نشان کرد: انتقادات شکل گرفته علیه یحیی منصفانه نیست،پرسپولیس در طول یک‌سال اخیر مهره‌های موثری را از دست داده که اغلب آنها ملی‌پوش بودند و پیدا کردن جانشین برای ۹ بازیکن موثر کار ساده‌ای نیست. احمد نوراللهی یک بازیکن بسیار کلیدی و پلی‌میکر واقعی بود که نقش مهمی در حملات تیم ایفا می‌کرد و پرسپولیس این مهره را از دست داد. ما در میانه میدان به بازیکن خلاق نیاز داریم و امیدوارم با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی،بازیکتان تاجیک بتوانند این خلاء را پر کنند.

بیشتر بخوانید:  10 پیشنهاد برای جدایی قرضی بازیکن منچستریونایتد

چپ پای سابق سرخ‌ها با انتقاد رویکرد وزارت ورزش در قبال مشکلات مدیریتی پرسپولیس گفت: وزارت ورزش باید پاسخگو باشد که چرا هنوز مدیرعامل و هیئت مدیره تیم انتخاب نشده است؟ وزارت باید هرچه سریع‌تر تیم مدیریتی پرسپولیس را انتخاب کند ، در غیر این صورت تیم آسیب‌های بیشتری خواهد دید. پرسپولیس میلیون‌ها هوادار دارد که از شرایط تیم‌شان سردرگم و ناراحت هستند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.