کلانی: وکیل کالدرون نامهربانی در حق پرسپولیس را به حداکثر رسانده

آقای صدری واجد شرایط است

0 10

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت:خواهش من از طرفداران این است که زیاد تحت تاثیر حرف‌ها و حواشی قرار نگیرند.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه؛ حسین کلانی پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اعتراضات هواداران اظهار داشت: مسئله حاد پرسپولیس مدیریت باشگاه است. من می‌دانم و با قاطعیت می‌گویم که تمام طلب و ضرر زیانی که خواستند را به بانک‌های مختلف واریز کردند اما متاسفانه وکیل آقای کالدرون کمال نامهربانی و قدرناشناسی را در حق باشگاه پرسپولیس به حداکثر رساند.

وی افزود: مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس آقای صدری که الان سکاندار باشگاه است و به عنوان سرپرست باشگاه است و من فکر می‌کنم که ایشان یکی از کسانی است که واجد شرایط مدیرعاملی باشد و البته در وزارت ورزش هم بررسی انجام خواهد شد.

کلانی در مورد مدیریت باشگاه پرسپولیس توضیح داد: کسانی که در مدیریت باشگاه هستند با تمام حواشی که برایشان پیش می‌آورند، این ها مشغول کار هستند و به نظرم، این‌ها واجد شرایط هستند که مدیریت باشگاه را برعهده بگیرند. آقای صدری واجد شرایط است. چه کسی را بیاورند جای او بگذارند؟ این چیزی است که من میدانم.

او در پایان گفت: ایشان دنبال کارهای باشگاه است و خیلی سعی کرده که مشکلاتی را از جلوی پای باشگاه بردارد از نظر مالی. مسائل مالیاتی را حل می‌کند و تمام پول‌هایی را که گرفته شفاف گزارش می‌دهد و مشکلی هم برایش وجود ندارد. الان شبانه روز تلاش می‌کند که این پول به حساب آقای کالدرون واریز کنند. حتی تلاش کرد دلار را ارزان‌تر از طریق دولت بگیرند و این تلاش‌هایی است که مدیریت باشگاه الان می‌کند. امیدوارم وزارت قاطعانه تصمیم بگیرد چون ما این توقع را داریم. خواهش من از طرفداران این است که زیاد تحت تاثیر حرف‌ها و حواشی قرار نگیرند.

بیشتر بخوانید:  یک پرسپولیسی در اندیشه بازگشت به ترکیب + عکس
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.