کارگر: ‌پیروزی‌های پرگل تیم را از زیر فشار خارج می‌کند/ اشتباهات داوری علیه پرسپولیس شائبه برانگیز است

0 51

پیشکسوت سابق پرسپولیس گفت:پرسپولیس به خاطر اشتباهات داوران امتیازات زیادی را از دست داده و این اشتباهات کاملا شائبه برانگیز است.

عباس کارگر در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز‌‌؛ با تمجید از عملکرد پرسپولیس مقابل پیکان، اظهار داشت: پرسپولیس مقابل پیکان بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشت و عملکرد خوبی داشت. قبل از شروع بازی گل‌محمدی و بازیکنان تیم زیر فشار زیادی قرار داشتند و قطعاً این پیروزی پرگل می‌تواند تیم را از فشار خارج کند.
وی ادامه داد: پرسپولیس با تمام مشکلاتی که دارد، هنوز مدعی اصلی قهرمانی‌ است. ما به ۳ امتیاز بازی با پیکان نیاز داشتیم و امیدوارم پرسپولیس در هفته‌های آینده نیز روندش را حفظ کند.
مهاجم سال‌های گذشته سرخپوشان با اشاره به انتقادات مطرح شده نسبت به عملکرد خط دفاعی پرسپولیس، خاطر نشان کرد: ساختار دفاعی پرسپولیس مشکلی ندارد. اما باید پذیرفت که در خط دفاعی مهره‌های موثری را از دست داده‌ایم و نفرات جدید برای رسیدن به هماهنگی کامل زمان می‌خواهند. البته به نظرم اسدی قد و قامت بسیار خوبی دارد و یحیی می‌تواند از این بازیکن در خط دفاعی هم استفاده کند. از طرف دیگر امیدوارم پنجره نقل و انتقالاتی تیم باز شود تا یحیی بتواند از بازیکنان تاجیک استفاده کند.
پیشکسوت پرسپولیس با انتقاد از ادامه‌دار شدن اشتباهات داوری علیه سرخپوشان، گفت: پرسپولیس به خاطر اشتباهات داوران امتیازات زیادی را از دست داده و به نظرم این اشتباهات کاملا شائبه برانگیز است. به اعتقاد من نمی‌خواهند پرسپولیس باز هم قهرمان شود و به هر روشی دست می‌زنند تا مانع تکرار قهرمانی تیم شوند.
کارگر در پایان متذکر شد: پرسپولیس روند رو به رشدی دارد و مدعی اصلی قهرمانی است. اما حجم انتقادات از یحیی و بازیکنان زیاد است، ما اگر بتوانیم در هفته‌های آینده چند پیروزی متوالی به دست بیاوریم، یحیی و بازیکنان کاملا از فشار خارج شده و شانس اول قهرمانی خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:  چراغ سبز لوکادیا برای تمدید قرارداد با پرسپولیس
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.