ترابی نیمکت نشین شد، سه ستاره فیکس ماندند

نگاهی به ترکیب پرسپولیس مقابل ذوب آهن

0 34

شجاعی، شریفی و سیامک نعمتی به واسطه درخشش در دیدار مقابل ویستاتوربین مقابل ذوب آهن فیکس شده اند.

به گزارش سرخ نیوز؛ در ترکیب پرسپولیس مقابل ذوب آهن نکات جالب توجهی به چشم می خورد. نخست آنکه سیدجلال حسینی و علی نعمتی که عملکرد خوبی مقابل پیکان داشتند امروز هم زوج عمق دفاع سرخ ها را تشکیل می دهند.

مطابق انتظار حامد لک درون دروازه است؛ مهدی شیری، جایگاهش در دفاع راست را از دست نداده و کماکان در این پست حضور دارد.

علی شجاعی به واسطه درخشش مقابل پیکان و ویستاتوربین برای نخستین بار در لیگ بیست و یکم از ابتدا در ترکیب پرسپولیس قرار گرفته و نظر مساعد کادرفنی را جلب کرده است. شجاعی، فعلا توانسته سعید آقایی را نیمکت نشین کند‌.

محمد شریفی که در دو بازی اخیر سرخپوشان مقابل پیکان و ویستاتوربین، فیکس بود برای سومین بازی متوالی در ترکیب ابتدایی حضور دارد و زوج میلاد سرلک را در میانه میدان تشکیل می دهد. او با عملکرد خوب خود توانسته نفراتی چون کامیابی نیا و اسدی را نیمکت نشین کند.

بیشتر بخوانید:  نکاتی که پیش از بازی پرسپولیس و مس رفسنجان باید بدانید

سیامک نعمتی دیگر بازیکنی است که به واسطه درخشش مقابل ویستاتوربین به ترکیب اصلی راه یافته است؛ او امروز هم در خط هافبک حضور خواهد داشت.

وحید امیری که در دیدار گذشته پرسپولیس در جام حذفی در لیست حضور نداشت به ترکیب برگشته و در خط هافبک، توپ خواهد زد.

امید عالیشاه و عیسی آل کثیر نیز مهاجمان پرسپولیس مقابل ذوب آهن خواهند بود؛ آل کثیر با عملکرد فوق العاده ای که در دو بازی اخیر سرخ ها در لیگ برتر و جام حذفی داشت توانست مهدی عبدی را نیمکت نشین کند.

نکته قابل توجه اما نیمکت نشینی مهدی ترابی مقابل ذوب آهن است؛ این مسئله به نظر دو دلیل مهم دارد. نخست آنکه ترابی در دیدار مقابل هوادار و پیکان به دلیل مصدومیت تعویض شد و کادرفنی نمی خواهد دوباره در این مورد ریسک کند و علت مهم دیگر بدون شک سه اخطاره بودن این بازیکن است. او اگر کارت زرد بگیرد دیدار حساس هفته بعد مقابل سپاهان را از دست خواهد داد.

بیشتر بخوانید:  سرمربی تیم ملی ، میهمان ویژه دیدار نساجی و گل‌ گهر

گفتنی است که دو تیم از ساعت ۱۷:۰۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.