نعمتی: باید بازی‌ها را ببریم و صدر جدول را پس بگیریم/امیدوارم پرسپولیس از آسیا حذف نشود

0 40

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت:3 امتیاز با استقلال اختلاف داریم ولی امیدوارم تا نیم فصل این فاصله را جبران کرده و در صدر جدول قرار بگیریم.

به گزارش سرخ نیوز، سیامک نعمتی بعد از برتری پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت:بازی خوبی بود، ما به این برد نیاز داشتیم چون برای کم شدن فاصله با صدر جدول باید 3 امتیاز را می‌گرفتیم.با تلاش بازیکنان و کادر فنی این 3 امتیاز را کسب کردیم،امیدوارم بازی به بازی برنده شویم و صدر جدول را پس بگیریم.

وی در خصوص شایعه حذف پرسپولیس از آسیا گفت: ما در این قضایا قرار نداریم ولی تنها خوشی مردم پرسپولیس و استقلال هستند. این دو تیم باید شرایط خوبی داشته باشند که دل مردم را شاد کنند.

هافبک پرسپولیس ادامه داد: لیگ قهرمانان آسیا انگیزه‌ای برای بازیکنان است و همه دوست دارند در این جام بازی کنند.این جام برای لژیونر شدن و تیم ملی هم خوب است به خصوص وقتی که دوست داریم بعد از مدت‌ها در این جام قهرمان شویم.فقط امیدوارم پرسپولیس حذف نشود.

نعمتی در خصوص برد استقلال و حضور این تیم در صدر جدول گفت: الان 3 امتیاز با استقلال اختلاف داریم ولی امیدوارم تا نیم فصل این فاصله را جبران کرده و در صدر جدول قرار بگیریم.

بیشتر بخوانید:  گل اول لیونل مسی در بازی آرژانتین در مقابل کوراسائو
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.