پرسپولیس-فجر/ این ۳ تقابل جذاب

0 107

تیم های پرسپولیس و فجر در حالی مقابل هم قرار می گیرند که این بازی، سه تقابل جذاب به همراه دارد.

به گزارش سرخ نیوز، تیم پرسپولیس از ساعت ۱۷:۰۰ روز پنج شنبه در ورزشگاه آزادی میزبان فجرسپاسی است. از این رو نگاهی داشته ایم به سه تقابل جذاب این دیدار؛

ایمان صادقی
این دروازه بان ۷ بازی، ۳ کلین شیت و ۹ گل خورده با پیراهن پرسپولیس را در کارنامه دارد. مهمترین خاطره ای که هواداران از او در ذهن دارند و البته خوشایند نیست به جام حذفی برمی گردد. ۱۳ آبان ۱۳۹۴ پس از جریمه ۱۰ میلیون تومانی برانکو به خاطر مصاحبه علیه داوری، داور دیدار پرسپولیس و ذوب آهن با اشتباه جبران ناپذیر عامل شکست تیم قرمزپوش شد. یدالله جهانبازی در این دیدار و در دقیقه ۲۲ با سوت و خطای اشتباه دروازه بان پرسپولیس (صادقی) را اخراج و این تیم را ۱۰ نفره کرد. اخراجی که جریان بازی را کامل تغییر داد و در نهایت منجر به گل خوردن قرمزها در وقت دوم اضافه شد و سرخ ها با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب ذوب آهن شده و از جام حذفی کنار رفتند.

بیشتر بخوانید:  بازگشت گری لینه کر با پخش زنده بازی منچسترسیتی مقابل برنلی

احسان علوان زاده
هافبک سابق تیم پرسپولیس که سابقه ۲۵ بازی با پیراهن این تیم را در کارنامه دارد روز پنج شنبه مقابل سرخپوشان پایتخت قرار می گیرد. البته احسان علوان زاده در لیگ جاری و در ۱۴ بازی گذشته تا کنون برای فجر به میدان نرفته و تنها ۲ بار مقابل استقلال و پیکان توانسته در لیست تیم شیرازی قرار گرفته و روی نیمکت بنشیند.
با این اوصاف باید منتظر ماند و دید تصمیم کلانتری برای حضور علوان زاده مقابل پرسپولیس چه خواهد بود؛ آیا این بازیکن برای پانزدهمین دیدار متوالی فرصت حضور در زمین را پیدا نخواهد کرد؟

مهرزاد معدنچی
مهرماه ۱۳۹۹ او به عنوان مربی فجرسپاسی شروع به کار کرد. ۵۵ بازی و ۲۱ گل زده با پیراهن پرسپولیس در کارنامه معدنچی دیده می شود و او در واقع بعد از درخشش با پیراهن فجر راهی تیم سرخپوش پایتخت شد. نکته قابل توجه به آخرین فصل حضور معدنچی در پرسپولیس برمی گردد. او با آغاز لیگ دوازدهم به جمع سرخ ها بازگشت و کاپیتان تیم مانوئل ژوزه بود اما وقتی یحیی گل محمدی هدایت پرسپولیس را پذیرفت معدنچی را نخواست و او به درب خروج باشگاه رسید.

بیشتر بخوانید:  سویا، سامپائولی را اخراج کرد

مرجان گلچین

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.