کارگر: از درویش شناخت اندکی دارم/ تیم باید در همه خطوط تقویت شود 

0 46

پیشکسوت پرسپولیس گفت: به حضور درویش و ذوالفقارنسب در مدیریت باشگاه خوشبین هستم و با توجه به شناخت اندکی که نسبت به درویش دارم،به نظرم‌ می‌تواند در پرسپولیس موفق شود.

عباس کارگر در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز؛ عملکرد پرسپولیس در نیم‌فصل نخست را قابل دفاع خوانده و اظهار داشت: پرسپولیس از نظر کیفیت باری نسبت به فصل قبل تا حدودی افت کرده اما نباید فراموش کرد که تیم امسال با مشکلات زیادی روبه‌رو بود و با در نظر گرفتن همه شرایط، پرسپولیس در امتیازگیری عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است. 

وی تصریح کرد: پرسپولیس امسال با مشکلات متعدد مالی و مدیریتی درگیر بود و بازیکنان زیادی هم از دست داد و همه این عوامل می‌توانست هر تیمی را از پای در بیاورد اما موفق شد خودش را جزو مدعیان اصلی قهرمانی نگه دارد و  نیم‌فصل نخست را در رده دوم به اتمام برساند. پرسپولیس مهره‌های بسیار موثری را از دست داده بود و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی‌ باعث شد تا دست گل‌محمدی خالی باشد.، البته نمی‌توان کتمان کرد که پرسپولیس از نظر سطح بازی نسبت به فصول قبل افت کرده اما با در نظر گرفتن شرایطی که به تیم تحمیل شده بود،بچه‌ها نتایج خوبی گرفتند. اگر در نیم‌فصل دوم تیم تقویت شود قطعا شرایط پرسپولیس بهتر نیز خواهد شد و جام قهرمانی دور از دسترس نخواهد بود. 

بیشتر بخوانید:  آمانوف خواهان جدایی از استقلال شد

مهاجم سابق سرخ‌پوشان خاطرنشان کرد: پرسپولیس مقابل شهرخودرو بازی بدی به نمایش گذاشت که ناشی از شوک حذف تیم از آسیا بود اما مقابل فجرسپاسی تیم خوب بازی کرد و پیروزی مهمی به دست آورد. به نظرم پرسپولیس در هر ۳ خط، مخصوصاً در پست هافبک و مهاجم نیاز به تقویت دارد و امیدوارم مدیریت بتواند بازیکنان مدنظر یحیی را بگیرد. 

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به تغییر و تحولات مدیریتی این باشگاه گفت: من به حضور درویش و ذوالفقارنسب در مدیریت باشگاه خوشبین هستم و امیدوارم بتوانند مشکلات را حل کنند. درویش و ذوالفقارنسب هر دو سابقه ورزشی دارند و با توجه به شناخت اندکی که نسبت به درویش دارم،به نظرم‌ می‌تواند در پرسپولیس موفق شود.

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.