کلهر: حضور بزرگانی چون کلانی می تواند باعث رشد پرسپولیس شود

سرخپوشان در نیم فصل خوب کار کردند

0 31

کلهر معتقد است وضعیت تیم در نیم فصل اول بسیار ایده‌آل است و کادر فنی و بازیکنان خوب کار کرده‌اند.

به گزارش سرخ نیوز، محمود کلهر در گفت‌وگو با میزان، درباره حضور رضا درویش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: از درویش شناخت دارم و در مسئولیت‌های مختلفی که حضور داشته، بسیار مقتدر عمل کرده است و امیدوارم در پرسپولیس موفق باشد. وی باید در چارچوب و چارت سازمانی باشگاه از افراد متخصص استفاده کند و با کنار گذاشتن برخی نفرات، جلوی آسیب و ضرر در باشگاه را بگیرد. حضور پیشکسوتانی همچونی حسین کلانی، بیژن ذوالفقارنسب و … در رأس باشگاه می‌تواند باعث رشد و پیشرفت شود تا پرسپولیس به جایگاه واقعی‌اش بازگردد.

وی درباره حذف تیم فوتبال پرسپولیس از آسیا، ادامه داد: عدم حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به خاطر حضور افراد غیرمتخصص در باشگاه بود و در ارتباط صحیح با AFC مشکل داشتیم. نرفتن به این مسابقات بین‌المللی برای باشگاه بزرگی همچون پرسپولیس فاجعه‌بار است. این مشکل باعث می‌شود که بازیکنان جوان نتوانند خودشان را به فوتبال ایران و آسیا نشان دهند.

بیشتر بخوانید:  فرجی MRI گرفت، اسماعیلی‌فر نیازی به تصویربرداری نداشت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه سرخ‌پوشان عملکرد خوبی در بازی‌های لیگ برتر داشته‌اند، تاکید کرد: وضعیت تیم در نیم فصل اول بسیار ایده‌آل است و کادر فنی و بازیکنان خوب کار کرده‌اند. با حضور بازیکنان آینده‌دار در مسابقات آتی شاهد عملکرد بهتری خواهیم بود. همیشه دیده‌ایم که پرسپولیس در نیم فصل دوم عیار خودش را نشان می‌دهد و به طور حتم کورس قهرمانی را خواهد گرفت و برای ششمین بار فاتح لیگ برتر می‌شود.

کلهر در خصوص اظهارات اخیر محمدرضا ساکت مدیر عامل باشگاه سپاهان خاطرنشان کرد: ساکت سال‌های زیادی است که در فوتبال ایران مدیریت کرده است و نباید با اطلاعات کم و خلاف واقع ورزش و فوتبال ایران را وارد حاشیه کند. البته این گونه حرف‌ها واقعی نیست

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.