تست منفی سیاوش یزدانی جنجالی شد

بهبود در کمتر از ۵ روز!

0 82

درست ۵ روز بعد از انتشار خبر ابتلای سیاوش یزدانی، این بازیکن اعلام کرد که تست کرونای او منفی است.

به گزارش سرخ نیوز، در حالی که قرار بود استقلالی ها روز ۲۸ دی ماه در چارچوب یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف پیکان بروند اما درست حوالی ساعت ۱۴:۰۰ روز ۲۷ دی اخباری مبنی بر کرونایی شدن بازیکنان تیم آبی پوش پایتخت منتشر شد!

گرچه حتی با وجود اصرارها هرگز در این مورد هیچ اطلاعات دقیقی در دسترس عموم قرار نگرفت و مشخص نشد دقیقا چند استقلالی به کرونا مبتلا شده اند و کدام بازیکنان درگیر این ویروس هستند اما همواره تاکید بر آن بود که سیاوش یزدانی، مدافع آبی ها یکی از بازیکنانی است که به کرونا مبتلا شده است.

از عجایب کرونای خاصی که استقلالی ها را درگیر می کند آن است که با گذشت ۵ روز از انتشار این خبر و در حالی که برخی رسانه ها تاکید داشتند وضعیت این تیم نگران کننده است و برخی خانواده ها را نیز درگیر کرده اما سیاوش یزدانی خبر داد که تست کرونای او منفی شده است!

بیشتر بخوانید:  سیاوش یزدانی در یک قدمی پیوستن به سپاهان

این دقیقا چه ویروسی است که تنها در ۵ روز، استقلالی ها را درگیر می کند، تست ها مثبت می شود و بعد از آن نیز به طریقی معجزه آسا جواب تست مدافع ملی پوش آبی ها منفی می شود! شما یا نمی دانید کرونا چیست یا مخاطب را نادان فرض کرده اید!

درست در آستانه اعلام لیست تیم ملی برای دیدار مقابل عراق و امارات در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲-قطر، نتیجه تست کرونای سیاوش یزدانی منفی شد!

ظاهرا کرونایی که استقلالی ها را درگیر می کند با ویروس انتشار یافته در جهان متفاوت است؛ کرونای مخصوص آبی ها ویروسی بسیار آگاه و عالم است که وقتی حضور در زمین به ضرر آبی ها باشد آنها را درگیر می کند و وقتی قرار بر دعوت به تیم ملی باشد به یکباره از بدن بازیکنان رخت می بندد و می رود؛ یک ویروسِ چیز فهمِ آبی!

مرجان گلچین

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.