سجادی: استعفای ذوالفقارنسب را را به معاونت وزارت ورزش ارجاع داده ام

در حال بررسی شرایط حضور تماشاگران مقابل عراق هستیم

0 83

سجادی در مورد حضور تماشاگران در بازی تیم ملی فوتبال مقابل عراق گفت: در حال بررسی شرایط هستیم و نتیجه آن اعلام خواهد شد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از تسنیم، حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به المپیک زمستانی چین اظهار داشت: به ابتکار فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی جمهوری اسلامی ایران، این مراسم ارزشمند و سنت حسنه برای بدرقه سه نفر از ورزشکاران ایران در المپیک زمستانی با حضور سفیر چین و هماهنگی کمیته ملی المپیک برگزار شد. از طرف خانواده اسکی نیز جمع ارزشمندی به ویژه پیشکسوتان حضور داشتند و با دعای خیر خود ورزشکاران را بدرقه کردند. بهترین قسمت این مراسم مرام نامه‌ای بود که توسط ورزشکاران قرائت شد.

 

وی تاکید کرد: مطالب ارزشمندی در این مرام نامه ذکر شده بود که من خواستم چاپ و تکثیر شود و به یادگار در صحنه ورزش کشور باقی بماند. سفیر چین نیز در این مراسم توضیحات ارزشمندی را به ما ارائه کرد و گفت افتتاحیه این مراسم مصادف با چهارم فوریه، سال جدید چینی خواهد بود. من هم سال جدید چینی را پیشاپیش به مردم شریف کشور چین تبریک می‌گویم و امیدوارم سال خوبی در پیش داشته باشند و سالی عاری از کرونا باشد و این نوع بلایا از همه عزیزان در کره زمین به ویژه کشور میزبان دور باشد.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی ناپولی 2 سمپدوریا 0

 

وزیر ورزش ادامه داد: برنامه های خاصی برای مراسم افتتاحیه در نظر گرفته شده است. امیدوارم این رقابت‌ها در قاره آسیا به نوعی برگزار شود که باعث فخر این قاره در کره زمین باشد. یکی از بهترین میزبانی‌ها همیشه در سطوح مختلف از جمله المپیک‌ها در آسیا انجام شده و من به همراه رئیس کمیته ملی المپیک در حال برنامه‌ریزی هستیم تا از این مسابقات در مدت زمانی بسیار کوتاه دیدن کنیم. در این سفر کوتاه برنامه‌ریزی شده تا حتما نشستی با رئیس کمیته بین‌المللی المپیک توماس باخ داشته باشیم و چند برنامه دیگر هم در برنامه ما قرار دارد که اگر قطعی شد حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد

 

سجادی در مورد صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی اظهار داشت: تیم ملی روز پنجشنبه بازی دارد و من برای آنها آرزوی موفقیت دارم. معاونت فرهنگی و همگانی ما آقای کلهر به همراه نهاد ریاست جمهوری و فدراسیون فوتبال برنامه‌ریزی‌هایی را انجام دادند که برای جشن صعود آمادگی لازم را داریم.وزیر ورزش در مورد تعویق انتخابات کمیته ملی المپیک گفت: هنوز در این مورد به من اطلاع رسانی نشده است. در روزهای آتی جلسه‌ای با آقای صالحی امیری خواهیم داشت و پس از آن اطلاع رسانی خواهم کرد.

بیشتر بخوانید:  پرسپولیس از اشتباهاتش درس می گیرد؟

سجادی در مورد حضور تماشاگران در بازی تیم ملی فوتبال مقابل عراق گفت: در حال بررسی شرایط هستیم و نتیجه آن اعلام خواهد شد.

 

وزیر ورزش در مورد استعفای بیژن ذوالفقارنسب از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: من نامه ایشان را به معاونت ورزشی وزارت، آقای پولادگر ارجاع دادم و ایشان در حال پیگیری هستند که ببینند چه اتفاقی می‌افتد. اگر قرار بود شخص من موافقت یا مخالفت کنم نامه را با آقای پولادگر نمی‌دادم.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.