برمک: اولویت یحیی قهرمانی در لیگ است/در سوپرجام کار سختی در پیش داریم 

0 28

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیمی است که در هر رقابتی وارد شود، به دنبال قهرمانی خواهد بود اما با وجود این تفاسیر به نظرم اولویت نخست برای یحیی، قهرمانی در لیگ است. 

کوروش برمک در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز؛ درباره بازی آینده پرسپولیس در سوپرجام مقابل فولاد اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم خوشحالم که یحیی به پرسپولیس بازگشت و اخبار خوبی از اطراف پرسپولیس به گوش می‌رسد و امیدوارم این خبرهای خوب، فقط در حد وعده و وعید نباشد. پرسپولیس در سوپر جام باید مقابل تیمی به میدان برود که بسیار سرسخت و قلدر است. نکونام مربی باهوشی است و تلاش می‌کند که در هر بازی برنده خارج شود و قطعاً در سوپرجام نیز به دنبال قهرمانی خواهد بود. 

وی تصریح کرد: از طرف دیگر فولاد در نقل و انتقالات تقویت شده و بازیکنان خوبی گرفته است و کار سختی در پیش داریم. پرسپولیس اگر بتواند فولاد را شکست داده و قهرمان سوپرجام شود، برای نیم‌فصل شرایط خوبی خواهد داشت و می‌تواند در مسابقات پرقدرت ظاهر شود.

هافبک سابق سرخپوشان خاطرنشان کرد:  اگر پرسپولیس سوپرجام را از دست دهد، در شروع نیم‌فصل دوم شرایط برای تیم تا حدودی سخت خواهد شد و تیم از نظر روحی تحت فشار قرار می‌گیرد. پرسپولیس تیمی است که در هر رقابتی وارد شود، به دنبال قهرمانی خواهد بود اما با وجود این تفاسیر به نظرم اولویت نخست برای یحیی، قهرمانی در لیگ است. 

بیشتر بخوانید:  رسمی: شان دایچ جانشین فرانک لمپارد شد

برمک با بیان اینکه پرسپولیس باید در نقل و انتقالات تقویت شود، گفت: خوشبختانه پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شده و تیم می‌تواند تقویت شود. اما نباید فراموش کرد که یارگیری در نیم‌فصل کار سختی است و اکثر بازیکنان باکیفیت در پنجره زمستانه تحت قرارداد هستند و هیچ تیمی بازیکن باکیفیتش را نمی‌فروشد. بنابراین حس می‌کنم که پرسپولیس نمی‌تواند مهره‌های مدنظرش را به راحتی جذب کند. البته این برداشت ماست و باید دید که یحیی و کادرش چه آنالیزی دارند و به دنبال چه بازیکنانی هستند.

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.