اسدی: پرسپولیس تجربه حضور در فینال‌های بزرگ را دارد/ فولاد تیم سرسخت و جنگنده‌ای است

0 27

هافبک سابق سرخپوشان گفت: کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس تجربه حضور در فینال لیگ قهرمانان را دارند و حضور در سوپرجام برای آنها عادی است.

ابراهیم اسدی در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز؛ درمورد بازی سوپرجام بین پرسپولیس و فولاد اظهار داشت: پرسپولیس قبل از شروع تعطیلات روند خوبی داشت و از آمادگی بالایی برخوردار بود. هرچند تمرینات تیم به خاطر مشکلات مالی و مدیریتی تا حدودی دیر شروع شد اما به نظرم بازیکنان با تدابیر کادرفنی و یحیی گل‌محمدی توانسته‌اند کیفیت خودشان را حفظ کنند و برای بازی سوپرجام آماده هستند. به هر حال بازیکنان پرسپولیس حرفه‌ای هستند و در طول چند فصل اخیر یاد گرفته‌اند که در سخت‌ترین شرایط هم آمادگی خود را بالا نگه دارند و فردا هم با تمام وجود به میدان خواهند رفت.
وی تصریح کرد: پرسپولیس در طول یکسال گذشته مهره‌های زیادی از دست داده و همین الان هم از نظر نفرات کمبود بازیکن روبه‌رو هستیم اما یحیی مربی باهوشی است و پرسپولیس را از نظر فنی و تاکتیکی تبدیل به یکی از بهترین تیم‌های فوتبال کشور کرده است و تیم در بازی فردا نیز با اتکا به تدابیر یحیی می‌تواند برنده بازی شود.

بیشتر بخوانید:  واکنش وزیر ورزش به صحبت های یحیی گل محمدی

هافبک سابق سرخپوشان افزود: البته نباید فراموش کرد که فولاد تیم سرسخت و جنگجویی است و با بازیکنانی که در چند روز گذشته جذب کرده است، تقویت شده و قطعاً برای برد به میدان می‌آید. از طرفی نکونام مربی با تجربه‌ای است و فولاد از زمان بازگشت نکونام از نظر تاکتیکی پیشرفت کرده است. فولاد با نکونام تیم قلدری است که برای پیروزی به میدان خواهد آمد و با تمام قدرت بازی خواهد کرد. با این حال پرسپولیس تجربه بازی‌های سخت را دارد و همین تجربه بالا نقطه قوت تیم به شمار می‌رود. پیش‌بینی نتیجه بازی فردا سخت است اما کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس تجربه حضور در فینال لیگ قهرمانان را دارند و حضور در سوپرجام برای آنها عادی است.
پیشکسوت پرسپولیس افزود: مهم‌ترین فاکتور پیروزی در بازی فردا بحث انگیزه و روحیه بازیکنان است و اگر یحیی بتواند تیم را از نظر روحی-روانی آماده کند و انگیزه بازیکنان را ارتقاء ببخشد، بدون شک پرسپولیس برنده بازی خواهد بود. پرسپولیس اگر بتواند بازی فردا را با برد پشت سر بگذارد، نیم‌فصل دوم را پرقدرت شروع خواهد کرد و می‌تواند روند قهرمانی را تسریع ببخشد.

بیشتر بخوانید:  مال باخته ای زندانی به نام دنی آلوز!

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.