توافقنامه روی هوا!؛ جمله ای که خشم باشگاه شهرخودرو را در پی داشت

نمی توانیم پولی به شما پرداخت کنیم!

0 17

قائم مقام باشگاه شهرخودرو گفت: آقای درویش علی رغم آنکه قرار بود امروز به تعهداتش عمل کند، به طور صریح به بنده گفت تا یک ماه آینده نمی توانیم پرداختی ای به شما داشته باشیم!

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس؛ اسماعیل حیدرپور در خصوص توافق با پرسپولیس عنوان کرد:
تا به امروز از توافق صورت گرفته با پرسپولیس فقط یک عکس یادگاری موجود است و هیچ اقدامی از سوی مدیران پرسپولیس مبنی بر انجام تعهداتی که در جلسه مقرر گردید صورت نپذیرفته است. آقای درویش علی رغم آنکه قرار بود امروز به تعهداتش عمل کند، به طور صریح به بنده گفت تا یک ماه آینده نمی توانیم پرداختی ای به شما داشته باشیم! بنابراین هیچ توافق دیگری بین ما و باشگاه پرسپولیس وجود نخواهد داشت و ما خواستار کل‌مبلغ بدهی  همراه با جرائم هستیم.

حیدر پور در پاسخ به این سوال که در چه تاریخی پرسپولیس باید اقدام به انجام تعهدات خود می کرد اینگونه پاسخ داد:
آقای درویش تشریف آورد به باشگاه و قرار شد توافقاتی که جناب آقای حمیداوی ریاست هیات مدیره در حضور مدیرعامل باشگاه انجام دادند اجرایی بشود اما دوستان ما در باشگاه پرسپولیس برای ما توافقاتی را مکتوب و ارسال کرده‌اند که با توافقاتی که در جلسه صورت گرفت متفاوت بود، برهمین اساس روز گذشته وقتی با آقای درویش صحبت کردیم. او گفت با توجه به مشکلاتی که در‌باشگاه پرسپولیس حاکم است نمی توانیم در حاضر حاضر پولی را به شهرخودرو تا یک ماه آینده پرداخت کنیم، بنابراین با توجه به این موضوع توافق قبلی ما و باشگاه پرسپولیس کم لن یکن خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  سرخ ها اسیر موج استقلال نشدند

حیدر پور اضافه کرد: ما به هیچ عنوان از حق باشگاه شهرخودرو کوتاه نخواهیم آمد و نامه ای را به فدراسیون مبنی بر بستن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس ارسال کرده ایم و از آقایان عزیزی خادم،بهاروند، نور شرق و صالحی می خواهیم که عدالت رعایت و اجرا شود.

حیدرپور اضافه کرد: اگر ارکان قضایی فدراسیون پنجره پرسپولیس را بازکند، نامه ما آماده ارسال به فیفا است. ما حتما در روز شنبه به فیفا و دادگاه cas نامه خواهیم زد و از این طریق اعاده حق خواهیم کرد. باشگاه شهرخودرو در خصوص این پرونده بارها حسن نیت خود را نشان داده و دیگر زمان آن رسیده است که حق خود را دریافت کند.

قائم مقام شهرخودرو در پایان خاطرنشان کرد: مطمئن باشید اگر تا روز پنج شنبه اقدام موثری از سوی دستگاه های اجرایی فدراسیون و باشگاه پرسپولیس در خصوص این پرونده صورت نگیرد، شنبه پیگیری این پرونده را از طریق مجامع بین‌المللی مربوطه پیش خواهیم گرفت و دیگر هیچ مماشاتی را در دستور کار خود قرار نمی دهیم.

بیشتر بخوانید:  داستان متفاوت خط حمله پرسپولیس در لیگ بیست و دوم؛ از فرش به عرش!
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.