درخشان: مشکلات مالی بزرگترین ضربه را به پرسپولیس زده؛ یحیی در شرایط سختی قرار دارد؛

0 25

مربی سابق سرخپوشان گفت: بی‌پولی و کمبود منابع مالی بزرگترین ضربه را به پرسپولیس زده و باعث شده تا مدیریت نتواند با بازیکنان و باشگاه‌هایشان مذاکره کند.

حمید درخشان در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز، با انتقاد از رویکرد مدیریت پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات زمستانه اظهار داشت: پرسپولیس با کمبود بازیکن روبه‌رو است و باید در همه خطوط تقویت شود اما تا بدین لحظه هیچ بازیکنی جذب نشده و این رویه مشکل‌ساز خواهد شد. وقتی یک تیم نتواند در فصل نقل و انتقالات بازیکن جذب کند، عملاً تضعیف شده است زیرا تیم‌های رقیب در این مدت به دنبال جذب بازیکن بودند و خود تقویت کرده‌اند. 

وی افزود: انفعال پرسپولیس در نقل و انتقالات ایراد بزرگ و مهمی است و مدیریت باشگاه باید در زمان باقی مانده تلاش مضاعفی داشته باشند تا تیم تقویت شود. 

مربی سابق سرخپوشان خاطرنشان کرد: همه تیم‌های لیگ از استقلال و سپاهان گرفته تا فولاد در نیم‌فصل تقویت شده‌اند و تنها پرسپولیس است که هنوز نتوانسته بازیکنی جذب کند و علت اصلی این مسئله، شرایط نابسامان مالی تیم است. پرسپولیس از نظر مالی تحت فشار است و طبیعتاً نمی‌تواند به راحتی بازیکن جذب کند. بی‌پولی و کمبود منابع مالی بزرگترین ضربه را به پرسپولیس زده و باعث شده تا مدیریت نتواند با بازیکنان و باشگاه‌هایشان مذاکره کند.

بیشتر بخوانید:  مشکلات مالی گریبانگیر یوونتوس / جدایی 5 بازیکن قطعی شد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس سوپر جام را به دلیل کمبود بازیکن از دست داد چون تعداد زیادی از بازیکنان اصلی تیم مصدوم بودند و یحیی بازیکنی نداشت که جایگزین بازیکنان غایب کند. شرایط پرسپولیس مقابل نساجی هم سخت است چون هنوز بازیکنان مصدوم شرایط بازی کردن را ندارند و عملاً دست یحیی بسته است. وقتی نیروی کافی نداشته باشید و چند مهره‌ی اصلی را هم از دست بدهید، عملاً توان تیم‌تان نصف خواهد شد و این اتفاق برای هر تیمی ضربه سنگینی خواهد بود. 

درخشان با اشاره به بازی آینده پرسپولیس مقابل نساجی افزود: در نیم‌فصل دوم امتیازگیری بسیار سخت خواهد شد و پرسپولیس مقابل نساجی کار سختی پیش رو دارد. در نیم‌فصل دوم تیم‌ها شناخت زیادی نسبت به هم دارند و نقاط ضعف و قوت تیم مقابل را می‌شناسند و همین کار را سخت می‌کند. از طرفی پرسپولیس مصدومان زیادی دارد و یحیی در شرایط سختی قرار گرفته است. 

بیشتر بخوانید:  هدیه ویژه رونالدو از طرف باشگاه دوران کودکی‌ اش چه بود؟

وی درباره تصمیم هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای عزل عزیزی‌خادم گفت: باید منتظر ماند و دید دلایل هیئت رئیسه برای عزل خادم چیست و بر چه مبنایی دلایلی این تصمیم را گرفته‌اند. در طول یک‌سال گذشته همه نگاه‌ها به تیم ملی و صعود به جام‌جهانی بود که خوشبختانه تیم صعود مقتدرانه‌ای داشت. بر اساس اساسنامه فدراسیون فوتبال هیئت رئیسه توانایی عزل ریاست فدراسیون و انتصاب سرپرست را دارد اما باید منتظر ماند تا دلایل تصمیم هیئت رئیسه مشخص شود.

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.