درخشان:عزل خادم کار درستی بود؛ برای قضاوت درمورد ماجدی زود است

0 32

پیشکسوت پرسپولیس گفت: نظارت و حساسیت هیئت رئیسه روی عملکرد روسای فدراسیون به سود فوتبال ماست و باعث می‌شود که روسای بعدی در چارچوب قانون حرکت کنند. 

حمید درخشان در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز، درباره عزل شدن عزیزی‌خادم از ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: قطعاً هیئت رئیسه ایراداتی در عملکرد خادم پیدا کرده و بر اساس آن رای به عزل خادم داده است.حرکت هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از چند جهت امیدبخش است، فدراسیون فوتبال در گذشته نیز هیئت رئیسه داشت اما نسبت به عملکرد روسای فدراسیون و اشتباهاتی که به وقوع می‌پیوست، بی‌تفاوت بود. نظارت هیئت رئیسه روی اعمال ریاست فدراسیون جای خوشحالی دارد و اتفاق خوبی است. 

وی افزود: حساسیت و  نظارت هیئت رئیسه بر عملکرد رئیس فدراسیون و مقابله با اشتباهات او  باعث می‌شود که روسای بعدی نیز تابع قانون باشند و تلاش کنند که عملکرد درستی داشته باشند و خارج از چارچوب قوانین عمل نکنند. 

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: فوتبال ما هنوز درگیر تبعات اشتباهاتی است که روسای قبلی فدراسیون انجام داده‌اند و هنوز بابت اشتباهات آنها خسارت می‌دهیم. حساسیت و نظارت هیئت رئیسه بر اعمال روسای فدراسیون باعث می‌شود تا نفرات بعدی بی‌مهابا رفتار نکنند و اشتباهات کاهش یابد. به نظرم عزل خادم کار درستی بوده و قطعاً هیئت رئیسه متوجه تخلفات وی شده است که رای به برکناری خادم داده‌اند. در مجموع نظارت روی عملکرد روسای فدراسیون به سود فوتبال ماست. 

بیشتر بخوانید:  خمز: شناخت خوبی از هوادار داریم

درخشان درباره انتخاب ماجدی به عنوان سرپرست موقت فدراسیون گفت: ماجدی سال‌ها در فدراسیون فوتبال حضور داشته و در قسمت‌های مختلف فعالیت کرده است و از طرف دیکر یک فرد فوتبالی است با این حال قضاوت درباره او زود است و باید منتظر عملکردش ماند.

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.