پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز: مهدوی‌کیا دست به کار بزرگی زد

0 37

پیشکسوت پرسپولیس گفت: مهدوی‌کیا سال‌ها در رده‌های پایه هامبورگ مربیگری کرده و تجربه بالایی دارد و اگر شرایط فراهم شود،می‌تواند اوضاع تیم‌ ملی امید را سامان ببخشد.

رحیم یوسفی در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز، از سرمربیگری مهدوی‌کیا در تیم ملی امید ابراز خوشحالی کرده و اظهار داشت: مهدوی‌کیا مربی بادانش و با کیفیتی است و اگر به او اجازه کار دهند، می‌تواند در تیم ملی موفق شود.

وی افزود: مهدوی‌کیا سال‌ها در رده‌های پایه هامبورگ مربیگری کرده و تجربه بالایی دارد و اگر شرایط فراهم شود، می‌تواند اوضاع تیم‌ ملی امید را سامان ببخشد.

پیشکسوت پرسپولیس با تمجید از حرکت مهدوی‌کیا برای کاهش دستمزدش و نحوه قرارداد بستن با تیم ملی امید، گفت: مهدوی‌کیا با کاهش دستمزدش کار بزرگی انجام داد و ثابت کرد که احتیاجی به پول ندارد و هدف او تنها کمک به تیم ملی امید است و اگر شرایط مناسب برایش فراهم شود، قطعا موفق خواهد شد و نتیجه می‌گیرد.

یوسفی درباره انتخاب «حمید استیلی» به عنوان سرپرست جدید تیم ملی متذکر شد: استیلی انسانی دانا، دلسوز و اهل کار است و حس مسئولیت‌پذیری بالایی دارد. انتخاب استیلی برای سرپرستی تیم ملی حرکت خوبی بود و مطمئنم که با تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش می‌کند و حتی اگر نیاز باشد برای موفقیت ایران خودش نیز هزینه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  آرات برای سپاهان پا به توپ شد + عکس

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.