تمیروف: سطح بسیاری از بازیکنان پرسپولیس بالاتر از آسیاست

0 49

بازیکن جدید پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس تیم بزرگی است که در همه آسیا شناخته شده است.

به گزارش سرخ نیوز؛ شیرزاد تمیروف در گفت و گو با همشهری ورزشی در رابطه با پیشنهاد پرسپولیس به خود گفت: پرسپولیس را از قبل می‌شناختم. پرسپولیس تیم بزرگی است که در همه آسیا شناخته شده است؛ بازیکنان شناخته‌شده‌ای دارد و افتخارات زیادی را کسب کرده است. وقتی فهمیدم مربی این تیم به فوتبال من اعتقاد دارد و خواستار حضور من در این تیم شده بسیار خوشحال شدم.

وی افزود: من بسیاری از بازیکنان پرسپولیس مثل کاپیتان تیم سیدجلال حسینی، شماره٩ مهدی ترابی، مهدی عبدی و… را می‌شناختم. سطح بسیاری از بازیکنان پرسپولیس بالاتر از آسیاست و خوشحالم که در چنین تیمی بازی می‌کنم.

تمیروف در مورد سطح فوتبال ایران و هدف خود از حضور در این لیگ اظهار داشت: سطح فوتبال ایران بسیار بالاست. هم فیزیکی و هم تاکتیکی در سطح بالایی قرار دارد و امیدوارم که به من هم کمک کند. در تیم ملی ما بازیکنان بزرگی مانند شمردف وجود دارند که در اروپا بازی می‌کنند. من هم دوست دارم مانند او پیشرفت کنم و از پرسپولیس به اروپا بروم.

بیشتر بخوانید:  خنده‌های رونالدو و تن‌هاخ؛ صلح برقرار شد؟

بازیکن جدید پرسپولیس درباره رقابت با عبدی و پاکدل گفت: همه ما با هم برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم و رقابت درون تیم معنا ندارد. هر کسی که بازی کند قطعا در همین راستا تلاش خواهد کرد.

وی افزود: از مدیر برنامه‌ام شنیده‌ام که پرسپولیس ٥سال متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شده و به‌نظرم همین موضوع انتظارات را از ما بالاتر می‌برد. ما هم تلاش می‌کنیم برای ششمین سال قهرمان لیگ شویم. این مسئله برای خود من هم خاطره‌انگیز خواهد بود و من هم دوست دارم این اتفاق بیفتد و هر کمکی هم از دستم بر بیاید انجام خواهم داد.

 

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.