علامت سوال بزرگ در ترکیب پرسپولیس

0 83

پنج غایب در دیدار با صنعت نفت باعث شده تا ترکیب پرسپولیس در آبادان با نقاط مبهمی همراه باشد.

به گزارش سرخ نیوز، پرسپولیس با ۵ غایب به مصاف صنعت نفت می رود؛ امید عالیشاه، سیامک نعمتی، میلاد سرلک و حامد پاکدل به دلیل مصدومیت و سعید آقایی به دلیل محرومیت قادر به همراهی سرخپوشان پایتخت نخواهند بود. عالیشاه به تازگی در بخشی از تمرینات گروهی حاضر می شود اما تاریخ بازگشت او به میادین کماکان نامشخص است.

با این حال احتمالا مهمترین دغدغه کادرفنی پرسپولیس، پر کردن جای خالی سرلک و آقایی باشد که در بازی های پیشین فیکس بوده اند. جای خالی پاکدل را هم مثل بازی با مس رفسنجان، مهدی عبدی پر می کند.

به نظر می رسد علی شجاعی با توجه به درخشش مقابل مس، جانشین سعید آقایی در سمت چپ خط دفاع شود. اما به جای سرلک چه کسی ایفای نقش می کند؟ پهلوان به این پست منتقل می شود یا یک نفر از بین اسدی و شریفی فرصت بازی پیدا می کنند؟ این شاید مبهم ترین بخش ترکیب سرخ ها در بازی آتی باشد.

بیشتر بخوانید:  کیم کارداشیان در ورزشگاه امارات ؛ نفرینی که گریبان آرسنال را گرفت !

این احتمال نیز وجود دارد که مثل دیدار با مس رفسنجان (از دقیقه ۳۲)، پرسپولیس به دلیل غیبت سرلک با سیستم چهار، سه، سه بازی کند.

ضمنا باید دید گل محمدی که در کنفرانس خبری بعد از بازی با مس از احمد گوهری تمجید کرد بازهم او را درون دروازه قرار می دهد یا لک به قفس توری پرسپولیس بازمی گردد؟! برخی براین باور هستند گوهری مقابل تیم سابق خود در آبادان، انگیزه های زیادی دارد و شانس بیشتری برای فیکس بودن خواهد داشت؛ باید دید فنایی و گل محمدی در این خصوص چه تصمیمی خواهند گرفت.

مرجان گلچین

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.