درخشان:هافبک های پرسپولیس نقش پررنگی در این تیم دارند

پرسپولیس نباید نفت آبادان را دست کم بگیرد

0 66

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس برای قهرمانی باید برنده دربی باشد.

به گزارش سرخ نیوز، حمید درخشان، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران، در گفت‌و‌گو با برنا در مورد بازی اخیر پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس برابر مس نمایش مطلوبی را از خود به اجرا گذاشت و توانست پیروزی مهمی را به دست بیاورد. پرسپولیس در این دیدار برابر تیم خوب و با انگیزه مس بازی مناسبی انجام داد و توانست با گل زود هنگام ابتکار عمل را در دست بگیرد. درست است بازی زودتر از حد تصور دوباره به تساوی کشیده شد اما بازی برتر پرسپولیس باعث شد دوباره برتری از آن قرمزها شده و گل خورده خیلی زود جبران شود و در نهایت پیروزی خوب و مهمی برای پرسپولیس به ثبت برسد.

 

وی افزود: مهم ترین اتفاقی که در این دیدار برای پرسپولیس رخ داد این بود که در جریان بازی و در طول 90 دقیقه هماهنگی خوبی را بین خط میانی و خط حمله شاهد بودیم و هافبک های ما در میانه میدان علاوه بر جنگندگی و قدرت تخریب بازیسازی حریف موفق شدند بازیکنان را به خوبی تغدیه کنند و این موضوع در نهایت منجر به این شد که عبدی و کامیابی نیا موفق به گلزنی شده و با سه گل برد شیرینی در کارنامه پرسپولیس به ثبت برسد. اگر روند پررنگ بودن نقش هافبک ها در بازی های آینده هم ادامه پیدا کند، بدون شک این اتفاق می تواند روند خوبی را در موفقیت های آتی پرسپولیس ایفا کند.

بیشتر بخوانید:  تمرین سبک پرسپولیسی ها پیش از دیدار دوستانه با فولاد

 

سرمربی پیشین پرسپولیس پیروزی اخیر را برد مهمی برای سرخ‌پوشان دانست و در این خصوص تاکید کرد: این پیروزی در هفته ای که استقلال برابر نساجی امتیاز از دست داد، اتفاق خوبی برای پرسپولیس بود تا فاصله اش را با رقیب اصلی در کورس قهرمانی کمتر کند. تکرار این روند در هفته های بعدی می تواند منجر به رسیدن پرسپولیس به صدر و ایجاد حاشیه امنیت برای قهرمانی این تیم شود.

 

درخشان با اشاره به اهمیت دربی پیش‌رو برای پرسپولیس گفت: از چند هفته پیش گفتم که با توجه به رقابت شدید پرسپولیس و استقلال در فصل جاری، قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر امسال با پیروزی این تیم در دربی رقم خواهد خورد و امیدوارم سه امتیاز به حساب قرمزها واریز شود.

 

وی در مورد بازی در آبادان برابر صنعت نفت تصریح کرد: پرسپولیس نباید این تیم را دست کم بگیرد. امتیازات باقی مانده از ارزش زیادی برخوردار است و پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی باید حداکثر امتیازات بازی هایش تا پایان فصل را به دست آورد. نفت حریف دست و پا بسته و آسانی برای پرسپولیس نیست و بچه ها باید با تلاش و انگیزه بالایی برای شکست میزبان تلاش کنند.

بیشتر بخوانید:  سردار مهری: بیرانوند معافیت تحصیلی دارد و سرباز نیست
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.