عزیزیان: شک ندارم فنایی به بهترین نحو کارش را انجام می‌دهد

0 18

دروازه‌بان پیشین پرسپولیس گفت: بازیکن باید جای دیگر تجربه کسب کند و بعد به پرسپولیس بیاید.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از تسنیم؛ سعید عزیزیان درباره شکست 2 بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت اظهار داشت: پرسپولیس با وجود باخت بازی خوبی انجام داد. با اینکه چند بازیکنش را در اختیار نداشت و یکی دو نفر جدید هم به این تیم اضافه شدند، اما عملکرد این تیم خوب بود. به خاطر گل اولی که پرسپولیس دریافت کرد روحیه این تیم تضعیف شد و در مقابل روحیه حریف بالا آمد. پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد و فقط نتوانست نتیجه بگیرد. صنعت نفت یکی از بهترین بازی‌های فصل خودش را انجام داد.

دروازه‌بان پیشین پرسپولیس در خصوص عملکرد حامد لک در دیدارهای اخیر و اشتباهات تأثیرگذار او گفت: لک اُفت کرده، ولی ما باید دنبال دلیل باشیم. شاید لک از بیرون مشکل دارد و اصلاً ایرادش فوتبالی نیست و مشغله فکری دارد؛ شاید هم در تیم مشکلی هست. لک ابتدا که به پرسپولیس آمد خیلی خوب بود ولی امسال افت کرده و باید دلیلش را پیگیری کرد.

بیشتر بخوانید:  درویش: هیچ کجای دنیا چنین داوری هایی را نمی بینید + ویدئو

عزیزیان در واکنش به این پرسش که عملکرد ضعیف دروازه‌بانان پرسپولیس باعث انتقاد از داود فنایی نیز شده است، گفت: من شک ندارم فنایی به بهترین نحو کارش را انجام می‌دهد چون در سال‌های قبل هم همین کار را کرده و دروازه‌بانان خوبی تربیت کرده است. مربی گلرها در طول هفته کارش را انجام می‌دهد، ولی گاهی بازیکن از لحاظ بدنی آماده است و فقط به لحاظ روحی مشکل دارد. دیدید در بازی با گل‌گهر آن اشتباه رخ داد و در دیدار این هفته هم لک اصلاً در نیمه اول تمرکز نداشت.

وی ادامه داد: بازیکن وقتی وارد زمین می‌شود دیگر از دست مربی کاری برنمی‌آید و بازیکن باید خودش تمرکز داشته باشد. دیدید توپ از دست لک در رفت و گل شد، این دیگر اشتباه مربی نیست. بازی قبل هم دو توپ از دست گوهری لیز خورد و این فقط به تمرکز بازیکن ربط دارد. فنایی سالیان سال است که کارش را به خوبی انجام می‌دهد و نباید کاسه کوزه را سر فنایی شکست. اگر گلر خوب باشد می‌گویند خودش خوب بوده ولی اگر بد باشد می‌گویند مربی؛ این اشتباهات ربطی به مربی ندارد.

بیشتر بخوانید:  درخشش جهانبخش یادآور سال های طلایی میناوند در اتریش

عزیزیان یادآور شد: گوهری دروازه‌بان بدی نیست؛‌ جوان است ولی ایستادن درون دروازه پرسپولیس سخت‌تر از تیم ملی است. گوهری در صنعت نفت خوب بود ولی پرسپولیس فرق دارد. رادو تا زمانی که روی نیمکت بود کارش را به خوبی انجام می‌داد و هر وقت هم به زمین آمد موثر بود. گوهری جوان خوبی است و می‌تواند آینده خوبی داشته باشد اما پرسپولیس جای آزمون و خطا نیست تا بازیکن جوان تجربه کسب کند. بازیکن باید جای دیگر تجربه کسب کند و بعد به پرسپولیس بیاید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.