مربی اسبق پرسپولیس: از حامد لک بعید بود…

0 32

مربی پیشین پرسپولیس اظهار داشت: چیزی از ارزش‌های پرسپولیس و لک کم نشده و پرسپولیس هنوز یک تیم بالای جدولی است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از تسنیم؛ مصطفی قنبرپور درباره شکست 2 بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: پرسپولیس تیم همیشگی که بوی قهرمانی می‌دهد، نبود و بازیکنان صنعت نفت هم جانفشانی می‌کردند. آنها دوندگی زیادی داشتند و مشخص بود خودشان را به‌خوبی آماده این بازی کرده بودند.

وی در مورد اشتباه مبتدیانه حامد لک که گل نخست نفتی‌ها را رقم زد، تصریح کرد: گل اول حریف از دروازه‌بان باتجربه‌ای در حد تیم پرسپولیس بعید بود و صنعت نفت گل دوم را بسیار فنی به ثمر رساند. بازیکنان پرسپولیس در این مسابقه در حد و اندازه خودشان نبودند و غیبت برخی نفرات هم تأثیر زیادی در تیم داشت. کادر فنی بهتر از هر کسی می‌داند مشکل چیست.

مربی پیشین پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نبود احمد گوهری برابر صنعت نفت به میدان می‌رفت، بیان کرد: گوهری در دیدار با مس رفسنجان کمی نامتعادل بود و باید رفته‌ رفته در تیم جا بیفتد. بازی کردن کنار نفراتی چون سید جلال حسینی یک افتخار است و هنانوف هم کم‌کم در تیم جا افتاد. فراموش نکنیم لک در لیگ قهرمانان آسیا در دروازه پرسپولیس درخشید و تیم را در بسیاری از مواقع نجات داد. نمی‌دانم او چرا نامتعادل کار می‌کند و مربیان باید با لک صحبت کنند.

بیشتر بخوانید:  زمان بازی دوستانه پرسپولیس و فولاد مشخص شد

قنبرپور در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس توانایی جبران فاصله 6 امتیازی با استقلالِ صدرنشین را دارد یا خیر، گفت: زمانی با برانکو در انتهای جدول بودیم و زمانی که در اولین بازی به‌ عنوان دستیار در کنار او به پرسپولیس آمدم، 4 بر صفر از سپاهان شکست خوردیم. تیم در آن سال هدف داشت و بازیکنان منسجم و همدل بودند. همان زمان گفتیم پرسپولیس قهرمان می‌شود و با تلاش توانستیم به هدف خودمان برسیم.

« چیزی از ارزش‌های پرسپولیس و لک کم نشده و پرسپولیس هنوز یک تیم بالای جدولی است.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: بزرگترهای تیم از جمله سید جلال و باقری باید بیشتر با بازیکنان صحبت کنند. آنها شاید خسته هستند و باید ریکاوری شوند. حتی وحید امیری هم نتوانست بازی درخشان خود را ارائه کند. رقیب هم ممکن است امتیاز از دست بدهد و هنوز 9 هفته تا پایان فصل باقی مانده است. بازی با استقلال می‌تواند پرسپولیس را به قهرمانی نزدیک کند که امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

بیشتر بخوانید:  یوردی آلبا، عامل اختلاف مسی و الخلیفی
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.