مقصر من هستم از لک انتقاد نکنید

فنایی به حمایت از شاگردانش در آمد

0 56

مربی دروازه بان های پرسپولیس از هواداران این تیم بابت گل هایی که این تیم مقابل نفت آبادان عذرخواهی کرد.

به گزارش سرخ نیوز، پس از اشتباهی که حامد لک مقابل نفت آبادان داشت، برخی ها انتقاداتی به این دروازه بان و به داوود فنایی مربی گلرهای پرسپولیس داشتند که نتوانسته دروازه بان های تیم را آماده نگه دارد.فنایی بدور از جبهه گیری و با همین خصوصیاتی که از وی سراغ داشتیم در مقابل انتقادات واکنش منطقی داشت و با پذیرش آن به دفاع از شاگردانش پرداخت و در صفحه شخصی اش نوشت:

در همه سالیانی که به عنوان گلر یا مربی عضوی از تیم بزرگ پرسپولیس بوده ام خدا را بابت افتخاری که نصیبم شده شاکر بوده و با همه توان و وجودم تلاش کرده ام که انتظارات را برآورده کنم. روزمه هر فردی مشخص است. نمی خواهم به نیمه پر لیوان در عرصه مربیگری اشاره کنم بلکه وظیفه می دانم بگویم خود را در قبال اتفاقات اخیر مسئول و مقصر دانسته و بابت آن صمیمانه از تک تک هواداران عزیز عذرخواهی می کنم ولو آنکه گلر تیم روی یک حادثه و اتفاق عجیب گلی دریافت کرده باشد.

بیشتر بخوانید:  شیخ دیاباته و یک فرصت ویژه برای مهاجمان پرسپولیس

 

حامد لک هم می دانم روزهای سختی داشته. امیدوارم با دلگرمی و روحیه ای که شما هواداران عزیز به ما و گلرها و مجموعه تیم تزریق می کنند(می کنید) جبران کنم. از هواداران عزیز درخواست دارم به گلرهای تیم روحیه دهند و اگر انتقادی هست متوجه بنده باشد تا آنها با روحیه تمرکز و خودباوری که در گلری مهم است به کار ادامه دهند. به امید روزهای خوب شرمنده همگی شما خوبان. داوود فنایی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.