حمایت مربی سابق پرسپولیس از لک

0 7

مربی دروازه‌بان‌های سابق پرسپولیس گفت: اشتباه یک دروازه بان در فوتبال طبیعی است و همان طور که مدافعان، مهاجمان و سایر بازیکنان در تیمی ممکن است مرتکب اشتباه شوند

به گزارش سرخ نیوز، محسن سیدی، مربی دروازه‌بانان سابق پرسپولیس، در گفت‌وگو با برنا با اشاره به بازی پرسپولیس در آبادان و شکست سرخ‌ها در این دیدار اظهار داشت: پرسپولیس به عنوان تیمی که 5 سال متوالی قهرمانی لیگ را در انحصار قرار داده، انتظارات را از خود بالا برده و در شرایطی که پرسپولیس امسال هم در کورس قهرمانی حضور دارد، هواداران انتظار داشتند این بازی با پیروزی به پایان برسد اما در آبادان شرایطی رقم خورد که پرسپولیس به هدفش نرسید ولی هنوز هم زمان برای جبران باقی است و یک باخت نمی تواند پرسپولیس را از مسیرش به طور کامل دور کند.

سیدی در مورد انتقادات و هجمه‌ای که پس از این شکست روی لک و فنایی به عنوان مربی گلرهای پرسپولیس ایجاد شده است، تاکید کرد: اشتباه یک دروازه بان در فوتبال طبیعی است و همان طور که مدافعان، مهاجمان و سایر بازیکنان در تیمی ممکن است مرتکب اشتباه شوند، این موضوع شامل حال دروازه بان ها هم می شود. البته با توجه به حساسیت کار دروازه بان ها، اشتباهات شان شاید بیشتر از بقیه به چشم بیاید. به هر حال من فکر می کنم لک این روزها با چالش روبرو شده که بیشتر آن به شرایط روحی و روانی اش باز می گردد و به اعتقاد من او نیاز به ریکاوری دارد تا به شرایط عادی و روزهای خوب خود بازگردد.
وی افزود: من قصد دخالت در مسائل درون تیمی پرسپولیس را ندارم ولی فکر می کنم شاید اگر در این بازی مثل مسابقه قبل به احمد گوهری میدان داده می شد، بهتر بود. درست است که در بازی اول گوهری برابر مس، استرس در او مشهود بود اما با توجه به این که گوهری برابر تیم سابقش قرار می گرفت شاید می توانست شرایط خوبی را داشته باشد و فرصت دادن به او با ایجاد فضا برای استراحت بیشتر برای لک، شرایط هر دو گلر را بهتر می کرد. باز هم تاکید می کنم این نظر شخصی من است و مربیان پرسپولیس احاطه بهتری نسبت به شرایط بازیکنان دارند و می توانند بهترین تصمیم را در این زمینه بگیرند.

بیشتر بخوانید:  آمار رضا مهاجری مقابل پرسپولیس؛ بدون برد

 

محسن سیدی در واکنش به انتشار استوری حمایتی رادوشوویچ از او درست پس از باخت پرسپولیس در آبادان با آن شرایط به خبرنگار برنا گفت: خیلی ها در مورد این استوری از من سوال کردند. رادو در زمانی که در پرسپولیس حضور داشت خیلی اذیت شد. با این وجود تلقی من از این اقدام رادو، قدردانی از من به خاطر مدتی است که با هم کار کردیم و واقعا نمی دانم او به چه دلیل در این شرایط این استوری را منتشر کرده است. در هر تیمی بودم، سعی کردم رابطه خوبی را با شاگردانم داشته باشم. شاید برخی از آنها رابطه شان را با من محدود کرده اند اما همچنان سعی داشتم ارتباطاتم را به سمت اتفاقات مثبت بکشانم. به عنوان مثال بیرانوند چند وقت پیش مرا آنفالو کرد. دلیل این اقدام او را نمی دانم اما من تولدش را در فضای مجازی تبریک می گویم و حتی دو سه هفته پیش زمان اکران فیلم بیرو در جشنواره فیلم فجر برای تماشای این فیلم به سینما رفتم.

بیشتر بخوانید:  نامه مدیرعامل نفت مسجدسلیمان به رئیس سازمان لیگ

 

مربی سابق پرسپولیس در پایان تصریح کرد: با وجود اینکه غیبت هواداران در استادیوم ها فضای فوتبال ما از رونق گذشته اش انداخته اما رقابت پرسپولیس و استقلال در کورس قهرمانی شرایط خوبی را در لیگ حکمفرما کردت و این موضوع می تواند ادامه فصل را جذاب تر از قبل کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.