اطمینان دارم پرسپولیس قهرمان خواهد شد

0 15

سپهر حیدری گفت: امیدوارم بچه‌ها در 9 بازی بعدی دست به کار بزرگی بزنند و اکثر امتیازات را جمع کنند.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ایلنا، سپهر حیدری در گفت‌وگویی در خصوص شکست پرسپولیس مقابل صنعت نفت در هفته بیست و یکم اظهار داشت: بازی خوبی نبود و پرسپولیس با وجود موقعیت‌های زیادی که داشت نتوانست از آنها استفاده کند و در نهایت شکست خورد. متاسفانه باید قبول کرد که تیم گل بد می‌خورد باعث تاسف است ولی نباید همه تقصیرها را گردن حامد لک انداخت و این مدل که او سیبل انتقادات شده واقعاً بی انصافی است، قبول دارم پرسپولیس خوب نبود و در این شکست شاید بازیکنی بیشتر از بقیه مقصر باشد اما این درست نیست که او را تحت فشار بگذاریم. این که روی یک اشتباه زود هنگام دروازه پرسپولیس باز شد باعث شد هم گلر و هم سایر نفرات تیم از لحاظ روحی دچار مشکل شوند و تا پایان بازی هم نتوانستند به شرایط عادی برگردند و این به تیم ضربه زد.

وی افزود: اگر دقت کنید در طول 90 دقیقه کلا دو توپ روی دروازه پرسپولیس آمده و هر دو توپ هم گل شد و از آن طرف فرصت‌های زیادی در اختیار پرسپولیس قرار گرفت که استفاده نشد. شما گل‌ها را نگاه کنید فقط حامد لک در آنها مقصر نبود و قبل از اینکه توپ به آنجا برسد ببینید چند بازیکن دیگر هم اشتباهاتی داشتند و در نهایت دروازه باز شد. به هر صورت این بازی دیگر تمام شد و باید آن را فراموش کرد و البته از آن درس گرفت. حیف شد و تیم بد موقعی باخت و حالا این فاصله امتیاز کار را سخت می‌کند ولی خب هنوز چیزی تمام نشده و اگر پرسپولیس در 9 بازی بعدی امتیازات خوبی جمع کند حتم دارم قهرمان خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  همه چیز درباره سرمربی سنگال؛ تاریخسازی با سیسه!

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه با اشاره به دربی گفت: خوشبختانه یک دیدار رو در رو باقی مانده که در کنار حساسیت‌های همیشگی خودش در نبرد قهرمانی هم تاثیرگذار است. اگر پرسپولیس این بازی را ببرد 3 امتیاز از اختلاف 6 امتیازی را جبران خواهد کرد و در این صورت شک نکنید استقلال در سایر بازی‌ها هم امتیاز از دست می‌دهد و آنجا دیگر همه چیز دست خود پرسپولیس است که از این فرصت‌ها استفاده کند و صدرنشین شود. به نظرم پرسپولیس دیگر جای چندانی برای امتیاز دادن ندارد و امیدوارم بچه‌ها در 9 بازی بعدی دست به کار بزرگی بزنند و اکثر امتیازات را جمع کنند. این نشدنی نیست و پرسپولیس قبل از این هم کارهای مشابهی انجام داده است.

حیدری در مورد خط دفاع پرسپولیس و زوج هنانوف و جلال حسینی گفت: به نظرم در مجموع عملکرد خط دفاع 4 نفرهرا برید بررسی کرد و نه فقط دو مدافع میانی، به نظرم ساختار دفاعی پرسپولیس در این دیدار مشکلاتی داشت و این هم دلیلش جدایی یک سری مهره‌های کلیدی بود که هماهنگی را از تیم گرفت و در طول فصل هم چینش خط دفاعی بارها تغییر کرده و نفرات جابجا شدند و شما آمار در بیاورید و ببینید از ابتدای فصل پرسپولیس چند مدل چینش 4 نفره خط دفاعی داشته و هیچ تیمی بعید است این میزان تغییرات را داشته باشد. با این وجود فکر می‌کنم پرسپولیس نفرات خط دفاعی خودش را پیدا کرده و با همین چینش در ادامه هماهنگ‌تر ظاهر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  جنگ بر سر پست سرپرستی در تیم ملی ایران بالا گرفت!

حیدری در ادامه درباره خرید جدید ازبکستانی پرسپولیس هم عنوان کرد: هنوز زود است بخواهیم در موردش قضاوت کنیم و باید بیشتر بازی‌های او را در پرسپولیس ببینیم تا بتوانیم نظر بدهیم. ولی تا جایی که دیدم بازیکن باهوش و خلاقی است و می‌تواند به تیم کمک کند. کیفیت بازی او بالاست و تا جایی که می‌دانم بازیکن شوت‌زنی هم هست و اگر به درستی از او در تیم استفاده شود و با سایر بازیکنان هماهنگ شود می‌تواند کمک کند.

وی در پایان گفت: بازهم می‌گویم هنوز اتفاقی نیافتاده و جایی برای نا امیدی نیست. هنوز هم اطمینان دارم پرسپولیس قهرمان خواهد شد به شرطی که در ادامه دیگر شاهد امتیاز دادن‌های این چنینی نباشیم و هنوز هم همه چیز دست خودمان است و البته نتیجه دربی می‌تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.