کارگر: اسدی اعتماد به نفس داشته باشد بهتر هم خواهد شد؛ استقلال از اشتباهات داوری سود کرده؛ بازیکنان پرسپولیس به حواشی بی‌توجه باشند

0 26

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس اگر از نظر روحی آماده باشد، هر تیمی را به راحتی شکست می‌دهد. بازیکنان ما باید به حواشی توجه نکنند و کار خودشان را انجام دهند و شک نداشته باشند که موفق خواهند شد.

عباس کارگر در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز، با تمجید از عملکرد سرخپوشان مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: پرسپولیس قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان زیر فشار زیادی قرار داشت اما با این وجود فوتبال خوبی به نمایش گذاشت و برد مهمی به دست آورد. 

وی در تمجید از درخشش رضا اسدی خاطر نشان کرد: اسدی در این مدت زیر فشار زیادی قرار داشت اما با دو گلی که به ثمر رساند، از زیر فشار خارج شد و توانایی‌هایش را به نمایش گذاشت. اسدی هافبک خوب و توانمندی است اما اسیر بدشانسی شده بود و خوشبختانه به مرور زمان آماده شده و عملکرد بسیار خوبی از خودش نشان داد. رضا اگر اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد  تمرکزش حفظ کند، عملکرد بهتری هم خواهد داشت. 

پیشکسوت پرسپولیس خاطر نشان کرد: پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان از نظر روحی_ روانی برای پرسپولیس اهمیت بالایی داشت و با بردی که کسب کردیم، تیم با آمادگی ذهنی بهتری وارد دربی خواهد شد. 

بیشتر بخوانید:  تاثیر پیکه بر جدایی مسی از بارسلونا ؛ مدافع بارسا به هم تیمی اش هم خیانت کرد

کارگر با تاکید بر این نکته که پرسپولیس از نظر فنی بهترین تیم حال حاضر لیگ است، گفت: پرسپولیس کیفیت فنی بالایی دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، شک نکنید که در دربی پیروز خواهد شد. 

وی با بیان اینکه استقلال در فصل جاری از ناحیه داوری سود برده، متذکر شد: هواداران پرسپولیس نگران داوری دربی هستند و حق دارند که نگران باشند. استقلال امسال از سمت داوری سود برده و امتیازات زیادی به دست آورده است. از طرفی همه می‌دانند که فدراسیون و وزارت ورزش دوست ندارند که پرسپولیس قهرمان شود و تلاش می‌کنند که جام به استقلال برسد. سازمان لیگ و کمیته داوران باید مراقب باشند که در دربی اشتباهات داوری هفته‌های گذشته رخ ندهد و تکلیف قهرمانی در زمین مشخص شود. 

کارگر در پایان افزود: بازیکنان پرسپولیس باید به اتفاقات خارج از زمین بی‌توجه باشند و تمام تمرکزشان را روی بازی بگذراند. پرسپولیس اگر از نظر روحی آماده باشد، هر تیمی را به راحتی شکست می‌دهد. بازیکنان ما باید به حواشی توجه نکنند و کار خودشان را انجام دهند و شک نداشته باشند که موفق خواهند شد.

بیشتر بخوانید:  سیمئونه: قلبم از وضعیت اتلتیکو مادرید به درد می آید!

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.