سردار جانشین ستاره مصدوم لورکوزن می شود؟

0 60

سردار آزمون یا پائولینیو می توانند گزینه جانشینی ویرتز، ستاره مصدوم بایرلورکوزن باشند.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از خبرآنلاین، بعد از شکست ۱-۰ بایرلورکوزن برابر کلن حال و هوای کمپ تمرینی باشگاه کاملاً افسرده بود. بازیکنان به شدت از این شکست آسیب دیده و تحت تاثیر آن قرار گرفته اند.

از طرف دیگر فلورین ویرتز، ستاره آلمانی بایرلورکوزن در بازی روز گذشته دچار پارگی از ناحیه رباط صلیبی پای خود شد و تا فصل آینده از میادین دور خواهد بود.

سرمربی سوئیسی بایرلورکوزن بعد از بازی دیروز سعی نکرد که دوری طولانی مدت ویرتز را کم اهمیت جلوه دهد اما در عین حال تاکید کرد که آنها باید به آینده نگاه کنند. جایی که جرارد سیوانه گفت: “چنین چیزهایی در فوتبال اتفاق می افتد؛ هر سال و در همه تیم ها. اکنون مسئله در مورد یافتن راه حل های ورزشی است.

ما بازیکنانی داریم که می توانند نقش خود را ایفا کنند. اکنون همه باید مسئولیت بیشتری را بر عهده بگیرند. کرم دمیربای، امین عدلی، سردار آزمون یا پائولینیو می توانند گزینه جانشینی ویرتز باشند. تغییر سیستم نیز قابل تصور است؛ در عین حال این مسئله به حریفان‌مان نیز بستگی دارد.”

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی الاتفاق 1 النصر 1

البته که با مصدومیت طولانی مدت ویرتز باشگاه بایرلورکوزن بازیکنی را از دست داده که به سادگی جایگزین قابلی برای آن وجود نخواهد داشت.  این ستاره آلمانی در ماه‌های اخیر گل‌ها و پاس گل های زیادی از خود به ثبت رسانده بود و غیبت او می تواند یک چالش بزرگ در ادامه فصل برای بایرلورکوزن محسوب شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.