پاکدل: مدیون گل محمدی هستم/قدم هواداران پرسپولیس روی چشم ما

0 53

مهاجم سرخپوشان پایتخت گفت: انشالله اگر خدا بخواهد و در دربی گل بزنم بوسیدن لوگوی پرسپولیس که روی شاخش است!

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از خبرورزشی، حامد پاکدل با بدشانسی محض و در اوج آمادگی پیش از دیدار تیمش برابر مس رفسنجان مصدوم شد تا سه بازی بعدی را از دست بدهد اما حالا این مهاجم تیزچنگ آماده دربی است.

سه بازی پشت سر هم گل زدی و سه بازی را هم پشت سر هم به دلیل مصدومیت از دست دادی. توضیحی می‌دهی؟

به هر حال اتفاقی است که افتاده است. گاهی چرخ گردون به کام شماست و گاهی هم به ضرر شما می‌چرخد. مهم این است که سالم و سلامت برگشتم و حالا مشکلی ندارم.

ظاهرا عمده دلیل بازی نکردن تو در مقابل مس رفسنجان و صنعت نفت آبادان عدم صدور مجوز پزشک معالج خودت بود اما به نظر رسید در دیدار با نفت مسجد سلیمان، یحیی گل محمدی تصمیم گرفت ریسک نکند و باز هم به تو استراحت بدهد؟

بنده شاگرد آقا یحیی هستم. زمانی که در تمرین با سر و گردن زمین خوردم و بیهوش شدم ظاهرا آقای یحیی بالای سر من رسیده و با باز کردن فک و بیرون آوردن زبانم جلوی خفه شدن مرا گرفته است. من مدیون ایشان هستم و هر تصمیمی بگیرد تابع هستم و اطاعت می‌کنم. امیدوارم به عنوان یک بازیکن بتوانم روزی جواب محبت‌های ایشان را بدهم.

بیشتر بخوانید:  بازیکن سابق پاری سن ژرمن: قرارداد مسی را پاره کنید و بسوزانید!

پنج شنبه بازی بسیار سختی با استقلال دارید. در این رابطه چه صحبتی داری؟

شکی نیست بازی سختی پیش روی ماست اما روز پنج شنبه محکوم به برد هستیم.

این یک نوع کری خوانی است؟

نه، به شخصه از کری خوانی خوشم نمی‌آید. شما باید در زمین فوتبال خودتان را نشان دهید و با رجز خوانی کسی برنده دربی نمی‌شود. البته حساب هواداران جداست.

چه طور؟

من خودم از کودکی طرفدار پرسپولیس بوده و هستم. طبیعی است ما هم در لباس طرفداری برای دوستان و اقوام استقلالی کری می‌خواندیم اما زمانی که شما به عنوان بازیکن پیراهن این دو تیم را می‌پوشید قضیه فرق می‌کند. در واقع کری خواندن متعلق به طرفداران دو تیم است و نه بازیکنان!

ولی مهدی‌هاشمی‌نسب و بهروز رهبری فرد در گذشته می‌گفتند کری بخوانید اما در زمین به کری خود عمل کنید؟

این دو بزرگوار پیشکسوت ما هستند و خدمتشان ارادت دارم. هر دو هم انصافا دربی باز بودند.

شرایط امروز پرسپولیس در آستانه دربی چطور است؟

تیم فوق العاده‌ای به همراه رختکن بسیار خوبی داریم که همه هوای یکدیگر را دارند. از اول هفته خیلی خوب تمرین کرده و قصد داریم با مثبت اندیشی وارد دریی شویم.

منظورت از مثبت اندیشی یعنی شکست دادن استقلال؟

گفتم که اهل کری خوانی نیستم. شما تا فردا صبح هم سئوال بپرسید همین جواب را خواهم داد! البته ناگفته نماند پرسپولیس به شدت به سه امتیاز این بازی نیاز دارد. از اول هفته کادرفنی و بزرگ ترهای تیم با مثبت اندیشی به همه ما برای دربی روحیه می‌دهند.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی چلسی 2 اورتون 2

 نقشه‌ای برای شادی پس از گل کشیدی؟

انشالله اگر بازی کنم و گل بزنم یک سورپرایز خواهم داشت.

 بوسیدن لوگوی پرسپولیس چطور؟

انشالله اگر خدا بخواهد و در دربی گل بزنم بوسیدن لوگوی پرسپولیس که روی شاخش است! البته از شوخی گذشته فرقی نمی‌کند چه کسی گل بزند، مهم این است که پرسپولیس برنده شود. این برد برای تیم ما مهم است و خیلی کسی به فکر درخشش انفرادی نیست. بنابراین هر کدام از همبازیانم به امید خدا در دربی موفق به گلزنی شوند دسته جمعی شادی خواهیم کرد. بازی کردن یا نکردن، گل زدن یا گل نزدن حامد پاکدل خیلی مهم نیست.

حرف آخر؟

خوشحالم پس از مدت‌ها قرار است دربی با حضور تماشاگران برگزار شود. مشتاقانه برای دیدن این عزیزان لحظه شماری می‌کنم. هیچ حسی بالاتر از شادی کنار هواداران نیست و پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم ایران مدت‌هاست از این نعمت محروم شده است. پنج شنبه قدم هواداران پرسپولیس روی چشم همه ماست. بی صبرانه منتظر حضور این عزیزان و انرژی مثبت هواداران هستیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.