سیدجلال: دوست ندارند پرسپولیس جاودانه شود

تا پایان می‌جنگیم

0 38

سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اتفاقاتی در این چند سال اخیر افتاده که نشان می‌دهد چندان علاقه‌ای به جاودانه شدن پرسپولیس نداشتند.

به گزارش سرخ‌نیوز و به نقل از مهر، سال ۱۴۰۰ در حالی به اتمام رسید که پرسپولیس باز هم توانست قهرمانی خود در لیگ برتر ایران را تکرار کند تا واژه «گلات» را به دایره فوتبال فارسی اضافه کرده و پنجمین قهرمانی متوالی خود را در فوتبال باشگاهی کشور کسب کند.

سید جلال حسینی مدافع پرسپولیس یکی از بازماندگان تیم رویایی سرخپوشان است که فیگور قهرمانی‌اش در قامت کاپیتان را پنج بار متوالی تکرار کرد تا شکار عکاسان شود.

مدافع با تجربه پرسپولیس که نقش ویژه‌ای در عناوین مختلف قهرمانی این تیم در فصول گذشته داشت سال ۱۴۰۰ را یکی از سخت‌ترین سال‌های فوتبالی عنوان کرد.

سیدجلال حسینی فارغ از هیاهوی فوتبال خواست صحبت کند اما به گفته خودش همه چیز او در زندگی با این ورزش عجین شده است.

سال خیلی سختی بود
سیدجلال حسینی درباره اینکه سال ۱۴۰۰ را چطور دید، عنوان کرد: واقعا سخت! کرونا همچنان ادامه داشت و هر روز غم‌هایی را برخی خانواده‌ها تحمل می‌کردند. واقعا سخت است یکی از عزیزان آدم به خاطر بیماری از دست برود. تلخ‌ترین اتفاق می‌تواند همین نبودن‌ها باشد.

نبودن تماشاگر خیلی تلخ است
او در ادامه از بهبودی روند شیوع کرونا در سطح کشور صحبت کرد و افزود: واقعا در همین دوران کرونا فهمیدم که ما هرچه داریم از مردم است. با آنها جان می‌گیریم و اگر محبوبیتی هم داریم صرفا به خاطر حضور آنهاست. می‌توانم بگویم بدترین روزهای فوتبالی را در نبود آنها تجربه کردیم. اگر می‌جنگیدیم برای این بود که آنها را خوشحال کنیم. وقتی به ورزشگاه می‌رفتیم و آنها را نمی‌دیدیم واقعا تلخ بود. اینکه به قول بچه‌های تیم فریاد نمی‌زنیم تا صدای هم را به سختی بشنویم چندان هم خوب نیست.

بیشتر بخوانید:  زمان بازی استقلال مقابل ذوب آهن تغییر کرد

خوشحالم سال را با تماشاگر تمام کردیم
سیدجلال حسینی تاکید کرد: خوشحالی واقعی ما بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها بود. اینکه دربی را با تماشاگر برگزار کردیم اتفاق خوبی بود. امیدوارم دیگر آنها را در استادیوم‌ها ببینیم و هرگز با چنین بیماری‌هایی دیگر دست و پنجه نرم نکنیم.

خیلی‌ها دوست ندارند پرسپولیس جاودانه شود ولی…
کاپیتان پرسپولیس که علاقه‌ای به صحبت درباره اتفاقات فوتبالی نداشت درباره اتفاقات دربی پایتخت گفت: من نمی‌خواهم درباره یک بازی صحبت کنم بلکه باید بگویم خیلی اتفاقات در این چند سال اخیر افتاده که نشان می‌دهد چندان علاقه‌ای به جاودان شدن پرسپولیس نداشتند. فوتبال است و همیشه قهرمانی‌ها ادامه دارد. تا روزی که لیگ وجود دارد قهرمانی هم خواهد بود. من باید بگویم پرسپولیس اصیل است و هر کاری هم خواستند بکنند

او افزود: نمی‌خواهم در این گفتگو خیلی به اتفاقاتی که خواستند سرمان بیاورند و نتوانستند اشاره کنم. کارهایی کردند که فکر می‌کنم خیلی از هواداران پرسپولیس تشخیص دادند و متوجه شدند که چه اتفاقاتی در حال رقم خوردن است.

بیشتر بخوانید:  ترکیب ذوب آهن مقابل استقلال / هفته بیست و چهارم لیگ برتر

تا پایان می‌جنگیم
سیدجلال درباره رقابت با استقلال در فصل جاری لیگ برتر نیز تاکید کرد: همیشه تا لحظه‌ای که بازی‌ها جریان داشت برای بردن می‌جنگیدیم. وقتی قهرمان هم می‌شدیم باز برای پیروزی وارد زمین می‌شدیم. الان هم هیچ فرقی نکرده و تا آخرین توان خود برای خوشحالی هواداران خود تلاش می‌کنیم.

نوروز همیشه نو است
با تجربه‌ترین بازیکن فعلی لیگ برتر ایران درباره فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۱ تاکید کرد: همیشه بهار برایم بوی تازگی می‌دهد. طراوت بهار را کاملا می‌توان احساس کنم. همیشه نوروز برایم تازه است و طراوت دارد.

انسانیت پایان ندارد
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به اینکه دوست دارد چه صفتی به او داده شود گفت: واقعا به آن فکر نکردم. هرگز به رکوردها و لقب‌ها فکر نکردم. فقط می‌خواهم آدم خوبی باشم. من باید از همسرم و فرزندانم خیلی تشکر کنم. واقعا زندگی با فوتبالیست‌هایی که مدام در اردو هستند خیلی سخت است. خیلی اوقات همسرم تنها بود و بچه‌ها را او بزرگ کرد. از خانواده‌ام خیلی ممنونم.

او در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم همیشه بتوانم برای خودم، خانواده ام و جامعه انسان خوبی باشم چون‌که انسانیت هرگز پایان ندارد و نمی میرد. در سال ۱۴۰۱ بهترین‌ها را برای هموطنانم آرزو دارم که امیدوارم همه به خواسته‌های سالم خود برسند و اوضاع اقتصادی مردم هم بهتر از قبل شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.