از تشویق در استادیوم تا واکنش های مجازی/گواردیولا پشت در نیست!

0 45

انتقاد اصلی سازنده است اما آیا در این مقطع انتقادات بعضا مخرب به پرسپولیس کمک می کند؟!

به گزارش سرخ نیوز، یحیی گل محمدی بعد از تساوی پرسپولیس مقابل هوادار در میان تشویق هواداران استادیوم پاس قوامین را ترک کرد اما واکنش های مجازی و حقیقی ظاهرا کمی متفاوت بوده است.

بعد از اینکه سرخپوشان پایتخت به دلیل فرصت سوزی های متعدد مقابل هوادار متوقف شدند شاهد این بودیم که برخی کادرفنی و بازیکنان را مورد انتقاد قرار دادند.

ذات آدمی بدون عیب و ایراد نیست و طبیعتا می توان انتقاداتی نیز مطرح کرد اما در این میان نباید برخی مسائل فراموش شود؛

۱-برخی چنان می تازند که گویی با استعفای گل محمدی و دستیارانش، پپ گواردیولا که پشت در نشسته، وارد شده و هدایت پرسپولیس را برعهده می گیرد.

۲-از ابتدای فصل رقبا در لباس خودی در فضای مجازی بعضا انتقادات مخربی را مطرح کردند که کاهش روحیه و افزایش استرس را در تیم به همراه داشت؛ این مسئله با فاصله پرسپولیس از صدر جدول افزایش یافت.

بیشتر بخوانید:  گل دوم لیونل مسی در بازی آرژانتین در مقابل کوراسائو

۳-در شرایط فعلی معجزه نمی شود؛ پنجره بسته است و ماییم و داشته های مان. یا با همین ها می جنگیم و برای جام تلاش می کنیم یا آنقدر بر سر تیم آوار می شویم که شرایط را بدتر کنیم.

۴-برای تاثیر از دست دادن ستاره ها به سراغ تیم ملی بروید و ببینید تیم اسکوچیچ چگونه بدون خلیل زاده به هم ریخت و شکست خورد؛ پرسپولیسِ گل محمدی در دو سال اخیر کنعانی زادگان، بیرانوند، خلیل زاده، علیپور، نادری، مغانلو، نوراللهی، رسن و در مقطعی ترابی و آل کثیر را از دست داده است.

۵-خودتان قطعه های پازل را کنار هم بچینید تا ببینید و بدانید در فصل جاری چه اتفاقاتی به سود چه تیمی رقم خورد و پرسپولیس چگونه قربانی شد.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.