درخواسب عجیب کی‌روش برای ادامه همکاری با مصر

0 22

رسانه مصری از درخواست عجیب سرمربی اسبق ایران برای ادامه همکاری با فراعنه خبر داد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، کارلوس کی روش سرمربی اسبق ایران هفته گذشته بعد از ناکامی مصر مقابل سنگال و عدم راه یابی به جام جهانی 2022 از سمت مربیگری فراعنه استعفا کرد. اما مسئولان فدراسیون فوتبال مصر و وزیر ورزش این کشور از کی روش حمایت کردند و خواهان تمدید قرارداد مربی پرتغالی هستند.

در همین زمینه سایت «اخبار الیوم» مصر از درخواست عجیب کارلوس کی روش برای ادامه همکاری با فدراسیون مصر با وجود ناکامی از صعود به جام جهانی 2022 خبر داد. این رسانه مصری، نوشت: کارلوس کی روش از اخبار درز پیدا کرده از فیش حقوقش قبل از مسابقات جام ملت های آفریقا در رسانه ها از مسئولان فدراسیون فوتبال مصر شاکی بود.

به همین خاطر سرمربی اسبق ایران برای تمدید قراردادش شرطی برای فدراسیون مصر گذاشته است. دستمزد ماهیانه کی روش در تیم ملی مصر 70 هزار دلار است اما مربی پرتغالی با وجود ناکامی از صعود به جام جهانی درخواست افزایش دستمزدش را کرده است.

بیشتر بخوانید:  زمان بازی پرسپولیس برابر هوادار تغییر کرد

طبق گزارش های رسیده از مصر کی روش برای تمدید و ادامه همکاری با فراعنه خواهان دریافت دستمزد ماهیانه 120 هزار دلاری شد. باید دید مسئولان فدراسیون مصر در قبال درخواست عجیب مربی پرتغالی چه واکنشی نشان می دهند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.