پیشکسوت خوش تیپ پرسپولیس شایعه عجیب را تکذیب کرد

0 24

حسین کلانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس یک شایعه عجیب را تکذیب کرد

به گزارش سرخ‌نیوز و به نقل از ایلنا، حسین کلانی در خصوص محرومیت یحیی گل محمدی و رای کمیته انضباطی گفت: این رای به هیچ وجه قابل قبول نیست. یحیی گل محمدی بر چه مبنا و معیاری باید از ۶ بازی حساس لیگ برتر که رقابتی حیاتی برای کسب قهرمانی است باید محروم باشد؟ مربیان دیگر تیم ها به مراتب رفتار بدتری داشتند و تهمت زدند اما کسی با آنها هیچ برخوردی نکرد. علت این رفتاری‌ های دوگانه چیست؟ افراد حاضر در کمیته انضباطی چه کسانی هستند که به خود اجازه می‌دهند هر کاری که دلشان خواست انجام بدهند؟ و متاسفانه هیچ مرجعی هم وجود ندارد که این کمیته جواب گوی آن باشد.

وی افزود: با چه حقی تیم ها را محروم و جریمه می‌کنند. این پول‌های که به عنوان جریمه از پرسپولیس و سایر باشگاه ها گرفته می‌شود، کجا می‌رود؟ چرا هیچ کسی حضور ندارد تا به این مسائل رسیدگی کند و پاسخ گو باشد؟ با چه مبنای تیم ها هم جریمه می‌شوند و هم محروم؟ فدراسیون و مدیران آن بهتر است شفاف سازی کنند و بگویند چه نقشی در این ماجراها دارند!

بیشتر بخوانید:  گل پرسپولیس به نفت مسجد سلیمان سوخت؟ + ویدئو

کلانی در خصوص حمایت از گل محمدی اذعان داشت: شایعه کردند من گفته ام باشگاه به دنبال جانشین یحیی باشد! مشخص است که عده ای دنبال نفاق و تفرقه افکنی هستند و سود آنها در ایجاد تفرقه است. من بارها از گل محمدی حمایت کردم و وقتی استعفا داد گفتم باید برگردد و کار کند. چرا که او از خانواده پرسپولیس است. اکنون هم می‌گویم من و هواداران پرسپولیس با قاطعیت از گل محمدی حمایت خواهیم کرد و برخلاف تمامی ناجوانمردی ها و حواشی در کنار ایشان خواهیم بود.

وی در خصوص حواشی این روزهای پرسپولیس نیز گفت: این مشکلات همیشه برای پرسپولیس بوده و خواهد بود، این باشگاه با هوادارانش ریشه دوانده و همیشه یک پایگاه مردی بوده است و مشکل برخی از آقایان نام این باشگاه است نه افراد. اما چیزی که پرسپولیس را سر پا نگه داشته و در سالیان از گزند همه چیز به دور مانده است هواداران این تیم است و پرسپولیس همانند اسمش همیشه جاودانه خواهد بود و هر کاری کنند هیچ چیزی از پیش نخواهند برد.

بیشتر بخوانید:  بازیکن معمولی پرسپولیس = تمام مهاجمان استقلال

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: قرار نیست یک تیم همیشه قهرمان باشد این موضوع را همه علاقه مندان به فوتبال به خوبی می‌دانند و از آن آگاه هستند. اما قهرمانی ها و افتخارات متمادی پرسپولیس خار چشم برخی شده و به دنبال بر هم زدن آرامش تیم هستند. باید به بازیکنان و کادر بگویم که تنها و تنها باید فقط و فقط بر روی کار خود و موفقیت پرسپولیس تمرکز کنند چرا که دشمنان پرسپولیس به خوبی می‌دانند در شرایط برابر حریف این تیم نخواهند بود برای همین تنش و درگیری ایجاد می‌کنند تا بازیکنان و کادرفنی را عصبی کنند تا پرسپولیس نتواند نتیجه لازم را کسب کند و من این موضوع را در ملاقاتی که با بازیکنان در تمرینات داشته ام مطرح کردم و از آنها و کادر فنی خواستم که به هیچ وجه در زمین دشمنان قسم خورده پرسپولیس بازی نکنند و خدا را شکر علی رغم تمامی این حواشی و موانع تراشی ها روحیه بازیکنان عالی است و ان‌شاءالله با پیروزی برابر آلومینیوم اراک همه چیز بهتر نیز خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  ماجرای کی روش و ستاره پرسپولیس؛ مرد پرتغالی فرصت اشتباه ندارد
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.